جراحی لیفت دایرکت ابرو چیست؟

لیفت دایرکت ابرو چیست ؟

یکی از جدیدترین دست آوردهای مرکز جراحی زیبایی لیمون جراحی لیفت دایرکت ابرو  است. مرکز جراحی زیبایی لیمون جز معدود مراکز جراحی زیبایی در کشور است که جراحی های لیفت موفق بسیار زیادی داشته است. لیفت دایرکت ابرو با لیفت کلی صورت تفاوت هایی دارد که جلو تر به آن می پردازیم.

مزیت های لیفت دایرکت ابرو  چیست ؟

جراحی لیفت دایرکت ابرو مزیت های بسیاری نسبت به روش های دیگر دارد که یک به یک به آنها می پردازیم.

 • مدت زمان کمتر جراحی لیفت دایرکت ابرو
 • دوره نقاهت کمتر نسبت به لیفت کلی صورت
 • ماندگاری دائمی جراحی لیفت دایرکت ابرو
 • انجام جراحی به صورت سرپایی
 • انجام جراحی بدون نیاز به بیهوشی
 • فرم دهی بهتر ابروها
 • هزینه کمتر جراحی لیفت دایرکت ابرو

لیفت دایرکت ابرو جزو جراحی های سرپایی ست و با بی حسی موضعی انجام میشود. به همین خاطر افرادی که از بیهوشی ترس دارند یا محدودیت هایی برای انجام بیهوشی دارند، به راحتی می توانند جراحی لیفت ابرو را انجام دهند.

از دیگر مزیت های جراحی لیفت ابرو  فرم دهی بهتر ابرو هاست. در صورت وجود غیر قرینگی در ابرو ها به راحتی می توانیم آنها را بر طرف کنیم. در واقع فاصله چشم و ابرو را می توان به راحتی تنظیم کرد. لیفت ابرو به این شیوه  هزینه به مراتب کمتری نسبت به لیفت  صورت و گردن دارد و مدت زمان جراحی کمتر است و به خاطر نوع انجام عمل دوره نقاهتش خیلی خیلی کمتر است. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد ماندگاری بالا و دائمی بودن جراحی لیفت ابرو ست. بسیاری از جراحی ها با مرور و گذشت زمان به حالت قبل بر می گردد ولی این جراحی با جدیدترین متد روز دنیا انجام می شود و به علت اینکه عضلات نیز کشیده می شوند، جز محالات است که به حالت اولیه باز گردد.

لیفت ابرو

لیفت دایرکت ابرو  برای چه کسانی مناسب است ؟

کسانی که ابرو های پری دارند نیز برای لیفت ابرو بسیار کاندید مناسبی هستند.

اشخاصی که تتو ابرو انجام دادند و به هر دلیلی از جای اسکار آن ناراضی هستند نیز می توانند کاندید این جراحی باشند.

متاسفانه خیلی از افراد انتظار دارند که با لیفت دایرکت ابرو چین های پیشانی نیز از بین برود. درصورتی که این چنین نیست و برای رفع چین و چروک های پیشانی باید از جراحی لیفت پیشانی استفاده کنند. جراحی لیفت صورت و پیشانی در مرکز جراحی زیبایی لیمون متقاضیان زیادی دارد البته این جراحی برای جوانان توصیه نمیشود و بیشتر برای افراد بالای 45 پیشنهاد میشود.

اسکار و جای زخم درافراد جوان در مقایسه با افراد بالای 40 سال با سرعت بهبود می یابد اما کیفیت بهبود نسبت به افراد بالای 40 سال پایین تر است. پس قاعدتا در افراد بالای 40 سال این زخم ها بهتر ولی دیرتر خوب میشوند.

با جراحی لیفت صورت چقدر آشنا هستید؟! تمام اطلاعاتی که در مورد جراحی لیفت صورت باید بدانید را از اینجا بخوانید.

اما در مواقعی که فردی جوان واقعا نیاز به لیفت ابرو داشته باشد و جراحی لیفت دایرکت ابرو آنقدر مهم است که حتی اگر جای بخیه و برش بر روی صورت باقی بماند مهم نباشد، می توان این لیفت را برایشان انجام داد. خیلی از متقاضیان از مشاورین  مرکز جراحی زیبایی لیمون می پرسند که آیا این جراحی می تواند فقط برای یک ابرو انجام شود؟! و در جواب این سوال باید بگوییم که بله.  لیفت دایرکت ابرو میتواند هم برای یک ابرو و هم برای هر دو ابرو انجام شود.

مجدد تاکید میکنیم که روش لیفت دایرکت ابرو  دائمی و ماندگار می باشد.

نتیجه گیری

در آخر موردی که همیشه به همه ی مراجعین عزیز در تمامی جراحی ها تاکید می کنیم مراقبت بعد از جراحی هاست. واکنش بدنی هر انسانی با دیگران متفاوت است. نگهداری و مراقبت بعد از عمل خیلی خیلی مهم است. توصیه های پزشکی را حتما رعایت کنید.

این که چگونه بخیه ها زده شود بسیار بسیار مهم است. بخیه هادر این  مرکز جراحی زیبایی   میکروسکپی است.

1 دیدگاه

 1. ست اداری گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست
  اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *