جراحی دایرکت لیفت ابرو چیست؟

 

 

دایرکت لیفت ابرو چیست ؟

یکی از جدیدترین دست آوردهای مرکز جراحی زیبایی لیمون جراحی دایرکت لیفت ابرو است. مرکز جراحی زیبایی لیمون جز معدود مراکز جراحی زیبایی در کشور است که جراحی های لیفت موفق بسیار زیادی داشته است. دایرکت لیفت ابرو با لیفت کلی صورت تفاوت هایی دارد که جلو تر به آن می پردازیم.

مزیت های دایرکت لیفت ابرو چیست ؟

جراحی دایرکت لیفت ابرو مزیت های بسیاری نسبت به روش های دیگر دارد که یک به یک به آنها می پردازیم.

  • مدت زمان کمتر جراحی لیفت دایرکت ابرو
  • دوره نقاهت کمتر نسبت به لیفت کلی صورت
  • ماندگاری دائمی جراحی لیفت دایرکت ابرو
  • انجام جراحی به صورت سرپایی
  • انجام جراحی بدون نیاز به بیهوشی
  • فرم دهی بهتر ابروها
  • هزینه کمتر جراحی لیفت دایرکت ابرو

لیفت دایرکت ابرو جزو جراحی های سرپایی ست و با بی حسی موضعی انجام میشود. ببه همین خاطر افرادی که از بیهوشی ترس دارند یا محدودیت هایی برای انجام بیهوشی دارند، به راحتی می توانند جراحی لیفت ابرو را انجام دهند.

از دیگر مزیت های جراحی لیفت ابرو  فرم دهی بهتر ابرو هاست. در صورت وجود غیر قرینگی در ابرو ها به احتی می توانیم آنها را بر طرف کنیم. در واقع فاصله چشم و ابرو را می توان به راحتی تنظیم کرد. لیفت ابرو به این شیوه  هزینه به مراتب کمتری نسبت به لیفت  صورت و گردن دارد و مدت زمان جراحی کمتر است و به خاطر نوع انجام عمل دوره نقاهتش خیلی خیلی کمتر است. نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد ماندگاری بالا و دائمی بودن جراحی لیفت ابرو ست. بسیاری از جراحی ها با مرور و گذشت زمان به حالت قبل بر می گردد ولی این جراحی با جدیدترین متد روز دنیا انجام می شود و به علت اینکه عضلات نیز کشیده می شوند، جز محالات است که به حالت اولیه باز گردد.

لیفت ابرو

دایرکت لیفت ابرو

دایرکت لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است ؟

کسانی که ابرو های پری دارند نیز برای لیفت ابرو بسیار کاندید مناسبی هستند.

اشخاصی که تتو ابرو انجام دادند و به هر دلیلی از جای اسکار آن ناراضی هستند نیز می توانند کاندید این جراحی باشند.

متاسفانه خیلی از افراد انتظار دارند که با لیفت دایرکت ابرو چین های پیشانی نیز از بین برود. درصورتی که این چنین نیست و برای رفع چین و چروک های پیشانی باید از جراحی لیفت پیشانی استفاده کنند. جراحی لیفت صورت و پیشانی در مرکز جراحی زیبایی لیمون متقاضیان زیادی دارد البته این جراحی برای جوانان توصیه نمیشود و بیشتر برای افراد بالای 45 پیشنهاد میشود.

اسکار و جای زخم درافراد جوان در مقایسه با افراد بالای 40 سال با سرعت بهبود می یابد اما کیفیت بهبود نسبت به افراد بالای 40 سال پایین تر است. پس قاعدتا در افراد بالای 40 سال این زخم ها بهتر ولی دیرتر خوب میشوند.

با جراحی لیفت صورت چقدر آشنا هستید؟! تمام اطلاعاتی که در مورد جراحی لیفت صورت باید بدانید را از اینجا بخوانید.

اما در مواقعی که فردی جوان واقعا نیاز به لیفت ابرو داشته باشد و جراحی لیفت دایرکت ابرو آنقدر مهم است که حتی اگر جای بخیه و برش بر روی صورت باقی بماند مهم نباشد، می توان این لیفت را برایشان انجام داد. خیلی از متقاضیان از مشاورین  مرکز جراحی زیبایی لیمون می پرسند که آیا این جراحی می تواند فقط برای یک ابرو انجام شود؟! و در جواب این سوال باید بگوییم که بله.  دایرکت لیفت ابرو میتواند هم برای یک ابرو و هم برای هر دو ابرو انجام شود.

 

مجدد تاکید میکنیم که روش دایرکت لیفت ابرو دائمی و ماندگار می باشد.

نتیجه گیری

در آخر موردی که همیشه به همه ی مراجعین عزیز در تمامی جراحی ها تاکید می کنیم مراقبت بعد از جراحی هاست. واکنش بدنی هر انسانی با دیگران متفاوت است. نگهداری و مراقبت بعد از عمل خیلی خیلی مهم است. توصیه های پزشکی را حتما رعایت کنید.

این که چگونه بخیه ها زده شود بسیار بسیار مهم است. بخیه هایی که مرکز جراحی زیبایی لیمون برای مراجعین میزند میکروسکپی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *