لیفت صورت با روش جراحی از زبان سرپرست کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون

جراحی لیفت صورت و گردن | لیفتینگ صورت | بهترین جراح لیفت صورت در تهران

لیفت صورت با روش جراحی چیست؟

به روشی اطلاق می شود که در آن چینهای و علائم ناشی از افزایش سن که در صورت به وجود آمده اند با روش جراحی کاهش می یابند.

برای انجام لیفت صورت، جراح پلاستیک، بافتهای زیر پوستی و عضلات را می کشد و ساختاری جذابتر را ایجاد می کند و در نهایت قسمتهایی از پوست و بافتهای چربی اضافه را بر می دارد به این ترتیب نمای پیری و خستگی صورت برطرف می گردد. این نوع جراحی به گونه ای انجام می شود که برشهای پوستی در چینها و قسمتهایی از صورت که دیده نمی شوند (مثلا پشت گوشها) قرار می گیرد و به این طریق، ظاهر صورت طبیعی خواهد بود. در لیفت صورت، علاوه بر وجود روشهایی که کل صورت را لیفت می کنند، روشهای مختلف جدید و کم تهاجمی برای بخشهای خاص صورت و برای افرادی که تغییرات کم را می پسندند وجود دارد که در زیر به شرح بیشتر آنها می پردازیم. (نقل از اولین تیم جراحی لیفت صورت و گردن در تهران )

با لیفت صورت به چه هدفی می توانیم برسیم؟

هدف از لیفت صورت این است که هر فردی به چهره سالهای قبل خود برگردد و مانند دوران جوانی خود شود. با کم شدن چینهای صورت، برداشته شدن پوستهای آویزان، و بالا کشیدن و محکم کردن بافتهای عمقی صورت، فرد ظاهر بهتری خواهد یافت.

بعد از لیفت صورت، افراد اعتماد به تفس بالایی پیدا می کنند و رضایت بیشتری از ظاهر خود خواهند داشت و این موضوع به صورت غیر مستقیم باعث افزایش انرژی آنها می شود.

علائم پیری در صورت چه چیزهایی هستند؟

با گذشت زمان و افزایش سن، قطعا همه ما دچار علائم پیری در صورت خواهیم شد با افزایش سن، پوست ما شل و آویزان می شود، حجم صورت کاهش می یابد، و قوام بافتهای عمقی صورت تغییر می کند به گونه ای که در پایین صورت، چینهای عمیق بوجود آمده و پوست شل و آویزان در صورت و گردن نمایان می شود.

face-neck-lift | جراحی لیفت صورت و گردن | لیفتینگ صورت

لیفت صورت | بهترین جراح لیفت صورت | لیفتینگ صورت

  • افتادگی قسمت میانی صورت
  • عمیق شدن خط خنده (چین بین دهان و بینی) می شود
  • عمیق شدن چین زیر چشم ( زیر پلک تحتانی)
  • کاهش حجم صورت در اثر تحلیل رفتن چربیهای صورت و یا افتادگی چربیهای صورت
  • شل شدن پوست و افزایش چینهای فک پایین و قسمت پایینی صورت
  • شلی پوست و تجمع چربی در زیر چانه، حتی در فردی که وزن نرمالی دارد می تواند نمای غبغب بزرگ را فراهم کند

با وجودی که این موارد روند طبیعی افزایش سن محسوب می شوند ولی باعث احساس ناخوشایندی در فرد مبتلا می شود. در افرادی که این تغییرات بسیار شدید هستند، بهترین راه حل آن لیفتینگ صورت با روش جراحی است. کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون در خصوص اینکه چه اقداماتی در حین جراحی انجام می شود در زیر توضیح میدهد:

 در لیفت صورت (با روش جراحی) چه کاری انجام می شود؟ 

ابتدا برش پوستی داده می شود و پوست از بافتهای همبند زیرین خود  و عضلات صورت جدا می شود. سپس داربست بافتهای عمقی صورت آزاد می شود به گونه ای که این بافتها بتوانند بر روی بافتهای بالاتر خود بلغزند و کشیده شوند و به محلهای بالاتری وصل شوند. به وسیله بخیه های مخصوص این داربست آزاد شده، در محل جدید به گونه ای محکم می شود که بافتهای شل را بکشد. در نهایت پوست بر روی بافتها کشیده می شود و مقدار زیادی پوست برداشته می شود. توجه داشته باشیم که در این جراحی هدف ما کشیدن پوست به تنهایی نیست. زیرا پوست فقط نقش یک روکش را بازی می کند و اگر بافتهای عمقی صورت بوسیله داربست محکم خود به بالا کشیده نشده باشد، قدرت چندانی یرای نگهداشتن بافتهای آویزان و سنگین زیر خود را ندارد.

لیفت صورت | جراحی لیفت صورت | لیفتینگ صورت

اکنون با دانستن مطالب فوق شما می توانید به  این سوالات پاسخ دهید که:

چرا نتیجه یک جراحی لیفت صورت کوتاه مدت بوده و بعد از گذشت چند ماه اثر آن از بین رفت؟ 

در مواردی که فقط پوست کشیده شود و بافتهای داربستی زیرین محکم نشده باشند، پوست بیشتر از چند ماه نمیتواند کشش بافتهای زیرین خود را تحمل کند. (لذا اگر شما نتیجه طولانی مدت را در نظر داشته باشید، باید در انتخاب جراح لیفت خود دقت کنید و جراحی را انتخاب کنید که برای لیفت صورت شما، علاوه بر پوست بافتهای زیرین و ساختار داربستی زیر آن را اصلاح کند)

چرا یک جراح لیفت صورت را در 1 تا 2 ساعت انجام می دهد در صورتی که جراح دیگر آن را در 4 یا 5 ساعت انجام می دهد؟ (توضیحات کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون )

یک جراح بسته به اینکه از چه طریقی لیفت صورت را انجام می دهد، می تواند فقط پوست را بکشد و یا علاوه بر پوست بافتهای داربستی عمقی را نیز لیفت کند. مسلما در حالت اول زمان کوتاهتری برای جراحی صرف خواهد نمود و در مقابل هم  نتیجه نهایی  لیفت کوتاهتر خواهد بود  در حالت دوم  جراح عضلات و داربست عمقی صورت را نیز لیفت صورت کند که در این حالت زمان جراحی بیشتر شده و نتایج ماندگارتر خواهد بود. در زیر نمونه ای از نتیجه کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون که در این مرکز انجام شده است را می توانید مشاهده کنید:

جراحی لیفت صورت و گردن | لیفتینگ صورت | بهترین جراح لیفت صورت در تهران

تصویر قبل و بعد جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت | نمونه تصویر جراحی لیفت صورت | کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون

کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون | بهترین جراح لیفت صورت در تهران

جراحی لیفت صورت و گردن | کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون | تصویر جراحی لیفت صورت

چگونه مطمئن شویم که چه روشی برای لیفت صورت به کار رفته است؟ (لیفت صورت با روش جراحی)

  1. می توانیم از جراح بپرسیم 2. می توانیم با توجه به زمان جراحی، روش آن را حدس بزنیم 3. از جراح بخواهیم که بخشی از عمل که در آن قسمت لیفت صورت میگیرد فیلمبرداری شود (این مطمئن ترین روش است ولی نیاز به توافق جراح مربوطه دارد)

برای بهتر شدن نتیجه لیفت صورت چه کارهای دیگری را به صورت مکمل می توان انجام داد؟

جراحی های مکملی که در حین جراحی لیفت صورت برای بهتر شدن نتیجه جراحی انجام میگیرد شامل جراحی پلک و لیفت ابرو می باشد .

برای مشاهده تصاویر بعضی از عمل های لیفت صورت و گردن این مرکز بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

کلمات برتر و مطالب مرتبط:

روش جدید در جراحی لیفت صورت – کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون در تهران – لیفت پیشانی – نتایج جراحی لیفت صورت – لیفت کامل صورت و گردن  – جراحی نوین لیفت صورت – سیر تحول در جراحی لیفت صورت – دکتر اکبر بیات بهترین جراح لیفت – جراح لیفت تهران – روش جدید در جراحی لیفت صورت – بهترین جراح لیفت ایران – کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون

 

 

 

نقل از: دکتر اکبر بیات؛ موسس و جراح فوق تخصص کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات؛ فلوشیپ جراحی سر و گردن، عضو آکادمی جراحان پلاستیک اروپا، یکی از باسابقه دارترین جراحان پلاستیک صورت و از پیشگامان جراحی لیفت و جراحی زیبایی لب در تهران،سرپرست کادر جراحی لیفت صورت و گردن لمون از جراحان با سابقه در امر تخلیه ژل صورت با داشتن بیش از ۱۳ سال تجربه و انجام ۳۶۰۰ عمل موفق زیبایی در تهران