موفقیت در جراحی لیفت صورت از زبان بهترین جراح لیفت تهران

موفقیت در جراحی لیفت صورت از زبان بهترین جراح لیفت تهران

موفقیت جراحی لیفت صورت به چه چیز بستگی دارد؟ (موفقیت در جراحی لیفت)

بسیاری از متقاضیان لیفت صورت همواره این سوال را میکنند، لیفت صورت آنها چند درصد موفق است؟

وقتی از ایشان میخواهیم توضیح بیشتری راجع به سوالشان بدهند همه آنها میخواهند بدانند که آیا با جراحی لیفت ،صورت آنها تغییری میکند؟

آیا تغییرات جوانسازی صورت آنها کاملا مشهود و بارز است؟

و در نهایت جراحی لیفت، صورت آنها را چند درصد تغییر میدهد و یا به عبارتی چه مقدار جوانتر میکند؟

مطمئنن یک فرد 65 ساله انتظار ندارد که با جراحی لیفت صورت کاملا شبیه یک فرد 20 به نظر برسد ولی اگر همین فرد به میزانی تغییر کند که 42 ساله به نظر برسد بسیار خوشحال خواهد شد و نتیجه جراحی را عالی و 100% میداند…….

در جراحی لیفت صورت هدف این است که علایمی از پیری صورت که به دلیل افتادگی و شلی بافت نرم صورت ایجاد شده است برطرف میشودهرچقدر این افتادگی بیشتر باشد نتیجه جراحی لیفت صورت بیشتر دیده میشود و موفقیت لیفت صورت بالاتر است.

یک سوال بسیار رایج این است که آیا هر فردی برای جراحی لیفت صورت مناسب است؟

برای واضح تر شدن سوال بالا به چند مورد اشاره میکنم:

هر چند هفته یکبار افراد جوانی به من مراجعه میکنند و درخواست لیفت صورت میکنند.

مثلا خانم 22 ساله ای هفته گذشته به من مراجعه نمود و میخواست صورتش لیفت شود. او پوست صورت خود را با دست عقب میکشید و میگفت میخواهد پوستش کشیده شود و گونه هایش برجسته دیده شود.

بهتر است از روش های ساده تری مثل تزریق ژل و چربی و پروتز گونه برای برجسته سازی صورتش استفاده کند.

خوشبختانه این توضیحات برای او قابل قبول بود و از انجام جراحی لیفت صورت منصرف شد.

مورد بعدی خانم 58 ساله ای برای جراحی لیفت صورت مراجعه نمود. او بسیار لاغر بود و بیان میکرد در دوران جوانی هم لاغر بوده و اصلا استعداد چاقی ندارد، به همین منظور برای برطرف شدن لاغری صورت به تزریق ژل روی آورد و سال ها قبل برای او تزریق ژل پاژ صورت گرفت.

در نهایت ژل پاژ عارضه ساز شد و پس از تخلیه ژل پاژ صورت او چین و چروک های بیشتری پیدا کرد.

با معاینه او پی بردم که بخش اعظم چین های صورت او به دلیل لاغری بیش از حد و تحلیل رفتن چربیهای صورت او بود لذا به تو توصیه کردم که قبل از هر اقدامی برای جراحی لیفت صورت، تزریق چربی به صورت انجام دهد.

تزریق چربی و افزایش بافت های صورت او، بخشی از چین های صورت او را قطعا از بین خواهد برد.

این پیشنهاد من با پاسخ مثبت او همراه شد و شما نتیجه پس از تزریق چربی صورت را در چهره او میبینید.

عکس قبل و بعد از تزریق چربی خانم

حالا او میتواند با دید بهتری در مورد جراحی لیفت صورت تصمیم گیری نماید.

مورد سوم:

آقای ۶۵ ساله ای جهت لیفت صورت و گردن مراجعه نمود. او که ساکن آمریکا بود در آنجا اشتغال داشت، تصمیم به ازدواج مجدد گرفته بود و خانمی 34 ساله را انتخاب کرده بود.

ایشان قبلا جراحی لیفت گردن انجام داده بود و از نتایج آن راضی نبود زیرا غبغب او هنوز به طرز چشمگیری دیده میشد. (جراحی رفع غبغب)

در معاینه مشخص شد که مناسب جراحی لیفت صورت و گردن است و ایشان تحت جراحی قرار گرفت.

همانطور که در تصویر زیر دیده میشود نتیجه ۱ سال بعد از جراحی ایشان را میبینید.

عکس قبل و بعد جراحی لیفت صورت آقای علوی

همانطور که در سه مورد بالا دیده میشود، برخی از افراد اصلا از جراحی لیفت صورت بهره ای نمیبرند و ما در مشاوره قبل از جراحی آنها را از این کار منصرف مینماییم.

برخی دیگر با روش های غیر جراحی نتایج نسبتا خوبی به دست می آورند و من در اغلب مواقع موفق میشوم که آنها را متقاعد کنم که روش غیر جراحی را برای جوانسازی صورت خود انتخاب کنند.

در نهایت دربرخی از مراجعه کنندگان زمانی که مطمئن هستم با جراحی لیفت صورت، نتیجه بسیار خوبی به دست می آید، با این کار موافقت میکنم و یا آن را توصیه میکنم. (موفقیت در جراحی لیفت)

خلاصه اینکه هر فردی مناسب جراحی لیفت صورت نیست. با وجودی که لیفت صورت اثر دائمی و مطمئن دارد، اگر برای یک فرد جوان که هیچگونه افتادگی در ظاهر صورت او دیده نمیشود انجام گیرد، هیچ تغییری مشاهده نخواهیم کرد.

درست مانند اینکه شما بخواهید یک شیشه را با یک پارچه و محلول شیشه شوی تمیز کنید، در حالی که همه مطمئنیم اگر شیشه ای کثیف شده باشد میتوانیم با همین وسایل آنرا به شیشه ای تمیز تبدیل کنیم.  تایید میکنیم تمیز کردن شیشه ای که هیچگونه لک و آلودگی ندارد و کاملا شفاف است تغییری را ایجاد نمیکند.

بعد از انتخاب درست افرادی که مناسب جراحی لیفت صورت هستند، نوبت به اجرای بهترین روش لیفت صورت میرسد.

جراحی لیفت صورت با روش های مختلفی صورت میگیردشایع ترین روش که برای جراحی لیفت صورت انجام میگیرد کشیدن پوست صورت به تنهایی استبسیاری از جراحان ((جراح لیفت صورت)) و مخصوصا آنهایی که به تازگی شروع به کار کرده اند و از این روش استفاده میکننداین کار بسیار سریع انجام میگیرد و حدود ۱ الی ۲ ساعت طول میکشد. یکی از مزیت های این روش آسان بودن و ارزان بودن آن است و خطر آسیب به عصب حرکتی و حسی صورت اصلا وجود ندارداز عیب های این روش میتوان به کوتاه اثر بودن آن (ماندگاری کم) و باقی ماندن اسکار محل جراحی اشاره کرد .

بسیاری از افرادی که تحت انجام این روش قرار گرفته اند، اظهار میکنند که در روزها و هفته های اول اثر خوبی داشته است ولی پس از ۶ ماه به حالت قبل از جراحی بازگشتبه دلیل اینکه از این روش بیشترین کشش ایجاد شده به پوست و محل برش جراحی وارد میشود، رفته رفته محل برش جراحی پهن تر شده و اسکار ناخوشایندی به جای میگذارد.

روش دیگر لیفت صورت این است که بعد از بلند کردن پوست، ساختار داربستی بافت نرم صورت (SMAS) را با استفاده از بخیه های تحت کشش قرار دهید و آنرا لیفت کنیدکشیدن این ساختار باعث جا به جایی بافت نرم صورت به قسمت های بالاتر میشود و اثر لیفت صورت را ماندگار تر از روش قبلی مینماید. (موفقیت در جراحی لیفت)

بسیاری از جراحان قدیمی پلاستیک ایران مخصوصا آنهایی که بیش از ۵ سال است که عمل لیفت انجام میدهد، از این روش استفاده میکنند. اینکار ۱ الی یک ساعت و نیم به زمان جراحی قبلی اضافه میکند ولی به دلیل ماندگاری بالاتری که دارد، نتیجه بسیار مطلوب تری را ایجاد مینماید.

عیب اصلی آن را میتوان با یک مثال به صورت ساده برای شما بیان کنم. اگر شما پیراهن آستین بلندی را بپوشید و دکمه های آستین را ببندید، زمانی که میخواهید آستین خود را بالا بزنید، خواهید دید که آستین شما از یک حدی بیشتر بالا نخواهد آمد زیرا دکمه آن باعث میشود که در جایی از ساعت شما، آستین گیرکند و بالاتر نرود.(روش جراحی لیفت صورت)

لذا در این روش جراحی نیز هرچقدر بخیه ها را محکم کنیم، به دلیل آنکه ساختار داربستی صورت (SMAS) به بافت های زیرین خود (استخوان صورتچسبندگی دارد، نمیتواند جا به جا شود و بالاتر بیاید لذا لیفت صورت به صورت متوسط انجام میشود.

این نوع لیفت برای افراد جوانتر میتواند رضایت بخش باشد ولی افرادی که افتادگی شدید صورت دارند و افرادی که نتیجه ایده آل تری میخواهند را راضی نمیکند.

در پایان روش بهتری هم برای جراحی لیفت صورت وجود دارد که بهترین نتیجه را میدهد و علت موفقیت بالای این روش، آزاد کردن چسبندگی های ساختار داربستی صورت(SMAS) وانتقال آن به نواحی بالاتر است. (موفقیت در جراحی لیفت) (روش جراحی لیفت صورت)

اگر ساختار داربستی صورت را مانند مثال فوق به آستین لباس تشبیه کنیمدر این روش دکمه آستین(چسبندگی های داربست اسکلتی به بافت های عمقی و استخوانی صورت) کاملا باز میشود و آستین به راحتی بالا برده میشود و در آنجا با استفاده از بخیه هایی که میزنیم ثابت میگردد.

همه شما این تجربه را میتوانید ببینید که با باز کردن دکمه آستین میتوانید، آستین لباس خود را تا بالای بازوهایتان بالا ببریداین روش نسبت به روش های قبلی زمان بیشتری را نیاز دارد و اغلب بیش ۵ ساعت وقت میبرد.

به یاد دارم وقتی که در یک دوره آموزشی حدود ۴۰ جراح لیفت صورت برای یادگیری در این دوره شرکت کردند، بیش از 30 نفر آنها قبل از اینکه این دوره تمام شود آن را ترک کردن و از یادگیری این جراحی انصراف دادند

از نظر خیلی از پزشکان و جراح لیفت صورت وقتی کار سبک تری و آسانتری را میتوان انجام داد چرا خودمان را برای یک نتیجه طولانی تری که بهره آن را بیمار میبرد و زحمت آن را جراح میکشد، بخواهیم خودمان را با سختی رو به رو کنیمدر ایران تعداد محدودی از جراحان از این روش استفاده میکنند. (موفقیت در جراحی لیفت) (روش جراحی لیفت صورت)

من این روش را به عنوان بهترین روش موجود لیفت صورت انتخاب کردم  و نتایج فوق العاده ای در مراجعه کنندگانم مشاهده کردم و از سوی دیگر به همکارانم که این روش را انتخاب نمیکنند احترام میگذارم و عقاید آنها را نیز محترم میشمارم.

در به دست آوردن بهترین نتیجه از جراحی لیفت صورت، بعد از اینکه انتخاب فرد مناسب جراحی لیفت را به درستی انجام دادیم ،مرحله بعدی انتخاب بهترین و موثرترین روش جراحی لیفت صورت استحاصل این انتخاب نتیجه بسیار موفق را به دنبال خواهد داشت. (موفقیت در جراحی لیفت) (روش جراحی لیفت صورت)

به یاد داشته باشیم که در جراحی لیفت صورت انجام برخی از اقدامات زیبایی اثر هم افزایی بر روی نتیجه نهایی دارداز جمله این کارها میتوان به تزریق چربی صورت، جراحی پلک، استفاده از پروتز و اشاره کرد. (روش جراحی لیفت صورت) 

برای اطلاع بیشتر در این زمینه میتوانید به بخش های دیگر این سایت مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

جراح لیفت صورت – روش جراحی لیفت صورت – موفقیت در جراحی لیفت – بهترین جراح لیفت – جراحان لیفت تهران – جراح لیفت با سابقه – جراحی لیفت صورت و گردن – جراحی غبغب – لیفتینگ صورت و گردن – جراحی پلک – تزریق چربی صورت – جوانسازی صورت – موفقیت در جراحی لیفت صورت – روش جراحی لیفت صورت – جراح لیفت صورت – بهترین جراح لیفت صورت در تهران – جوانسازی صورت با لیفتینگ – تصاویر جراحی لیفت – فیلم جراحی لیفت

 

 

نقل از دکتر اکبر بیات؛ موسس و جراح فوق تخصص مرکز زیبایی لیمون؛ فلوشیپ جراحی سر و گردن، عضو آکادمی جراحان پلاستیک اروپا، یکی از باسابقه دارترین جراحان پلاستیک صورت و جراحی لیفت در تهران، بنیان گذار انواع تکنیک های جدید در جراحی لب؛ جراحی پیشانی برجسته و .. با داشتن بیش از ۱۲ سال تجربه و انجام ۲۸۰۰ عمل موفق زیبایی در تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *