بهترین مرکز لیفت در تهران

شرح متقاضی جهت انجام تخلیه ژل گونه و لیفت بخش میانی صورت

خانم افسانه ۳۷ ساله با شکایت افتادگی ناحیه گونه به کلینیک دکتر بیات مراجعه نمودند.

در ۱۳ سال قبل تزریق ژل در ناحیه گونه ها داشته ولی بدلیل عدم رضایت از نتیجه آن تزریق چربی نیز انجام دادند ولی از نتیجه این کار نیز راضی نبودند؛ چرا که تزریق چربی به جای گونه ها در ناحیه لپ ها انجام شده بود و ایشان از بزرگی صورت و نداشتن گونه شکایت داشت (لیفت بخش میانی صورت)

بعد از معاینه توسط دکتر بیات از آنجا که مراجعه کننده نگران باقی ماندن آثار جراحی بود دکتر به ایشان پیشنهاد لیفت آندوسکوپی قسمت میانی صورت را دادند .(لیفت بخش میانی صورت)

تیم جراحی در ابتدا از طریق آندوسکوپی وارد بافت صورت شدند و از روی استخوان بافت ها را جدا نموده و سپس لیفت ناحیه صورت را انجام داده شد با این عمل علاوه بر آنکه چربی را از ناحیه لپ به محل اصلی یعنی گونه منتقل شد، همچنین سبب محوشدن خط خنده نیز شد. (لیفت بخش میانی صورت)

مزایای جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت در این مرکز:

  • در این مرکز علاوه بر کشیدن پوست صورت، ساختار داربستی و عضلات عمقی صورت توسط بهترین تیم جراحی پلاستیک کشیده شده و در جای مناسب فیکس می شوند.
  • بلافاصله پس از انجام جراحی لیفت، چهره به میزان ۱۰ تا ۱۵ سال و در موارد نادری حتی تا ۲۰ سال جوان تر شده و باعث شگفتی فرد می شود.
  • اثرات جوانسازی صورت با جراحی لیفت در این مرکز برخلاف اغلب مراکز دیگر بشکل دائمی می باشد.
  • دکتر بیات و تیم همراه با دارا بودن فوق تخصص جراحی های سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت در اروپا در سال گذشته بیشترین جراحی لیفت صورت در ایران را انجام داده اند و از پیشگامان این جراحی زیبایی در ایران می باشند. علاقه وافر دکتر بیات به حرفه جراحی و نیز مبحث زیباشناسی اجزا و کل صورت باعث حصول آمار بالای موفقطت در این عمل زیبایی شده است.
  • جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت در این مرکز تضمینی است و در صورت نیاز به ترمیم تنها هزینه کلینیک و وسایل مصرفی از بیمار اخذ می گردد و هیچ هزینه ای بابت دستمزد جراحی منظور نمی شود.
  • امکان انجام جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت هم با بیهوشی و هم بدون بیهوشی مقدور می باشد.

عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این عمل (جراحی لیفت صورت و گردن) و همچنین مشاهده گالری تصاویر جراحی لیفت صورت این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

لیفت صورت و گردن – جراحی لیفت صورت – لیفتینگ صورت و گردن – لیفت صورت و تغییرات چشمگیر پس از جراحی – جوانسازی با لیفت صورت و گردن – بهترین جراح لیفت تهران – جراحی لیفت صورت و گردن – تصاویر جراحی لیفت – فیلم جراحی لیفت صورت – گالری تصاویر جراحی لیفت – بهترین جراح لیفت صورت در تهران – لیفت بخش میانی صورت

– مراقبت های بعد از عمل جراحی لیفت صورت

روشهای موثر در تخلیه ژل پاژ در کلینیک زیبایی دکتر بیات

تصاویر قبل و بعد جراحی لیفتینگ صورت کلینیک زیبایی دکتر بیات

– روشهای جوانسازی صورت و گردن

لیفتینگ موقت صورت با تکنولوژی هایفو

نقل از: دکتر سیروس دارایی؛ کارشناس و مشاور زیبایی کلینیک زیبایی دکتر بیات