انجام تخلیه ژل گونه و لیفت بخش میانی صورت


خانمی ۳۷ ساله با شکایت افتادگی ناحیه گونه به مرکز زیبایی دکتر بیات مراجعه نمودند. در ادامه شرح حال این فرد را می توانید مشاهده کنید.

۱۳ سال قبل تزریق ژل در ناحیه گونه ها انجام داده بودند ولی بدلیل عدم رضایت از نتیجه آن مجددا تزریق چربی هم انحام دادند. به دلیل تزریق نامناسب چربی تاثیر رضایت بخشی بر صورتشان نداشت؛ چرا که تزریق چربی به جای گونه ها در ناحیه لپ ها انجام شده بود و ایشان از بزرگی صورت و نداشتن گونه شکایت داشتند.

بعد از معاینه توسط دکتر بیات از آنجا که مراجعه کننده نگران باقی ماندن آثار جراحی بود، آندوسکوپی قسمت میانی صورت به ایشان پیشنهاد شد.

تیم جراحی به وسیله تکنیک جراحی آندوسکوپی بافت صورت را از روی استخوان ها جدا نموده و سپس  ناحیه صورت، اضطلاحا لیفت شد. با این عمل علاوه بر آنکه چربی را از ناحیه لپ به محل اصلی یعنی گونه منتقل شد، همچنین سبب محوشدن خط خنده نیز گردید.

در ویدیوی زیر می توانید مراحل جراحی این فرد را مشاهده کنید.

برای مطالعه بیشتر و دقیق تر در مورد جراحی لیفت صورت و پیدا کردن جواب سوال هایتان، بر لینک زیر کلیک کنید.

لیفت صورت چیست؟

مزایای جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت


  • در این مرکز علاوه بر کشیدن پوست صورت، ساختار داربستی و عضلات عمقی صورت توسط بهترین تیم جراحی پلاستیک کشیده شده و در جای مناسب فیکس می شوند.
  • بلافاصله پس از انجام جراحی لیفت، چهره به میزان ۱۰ تا ۱۵ سال و در موارد نادری حتی تا ۲۰ سال جوان تر شده و باعث شگفتی فرد می شود.
  • اثرات جوانسازی صورت با جراحی لیفت در این مرکز برخلاف اغلب مراکز دیگر بشکل دائمی است.
  • جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت در این مرکز تضمینی است و در صورت نیاز به ترمیم تنها هزینه مرکز و وسایل مصرفی از بیمار اخذ می گردد و هیچ هزینه ای بابت دستمزد جراحی منظور نمی شود.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
WhatsApp
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x