کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

در پی مراجعه خانم جوانی که به منظور افزایش زیبایی چهره  و جوان سازی چشم ها به مرکز زیبایی دکتر بیات مراجعه کرده بود؛ مشاور زیبایی این مرکز برای ایشان جراحی زیبایی پلک را بدلیل وجود چین و چروکهایی در ناحیه زیر چشم توصیه کرده بودند، پس از معاینه توسط یکی از پزشکان کادر جراحی این مرکز با توجه به اینکه چین های زیر چشم ایشان از نوع داینامیک تشخیص داده شد و از آنجاییکه بدلیل جوانی و یا عوامل دیگر؛ فاقد چربی و پف زیر پلک بودند؛ نهایتا حذف پوست اضافه و جراحی پینچ بلفاروپلاستی برای ایشان توصیه شد. همچنین به جهت رفع گودی زیر چشم، تزریق چربی نیز در نظر گرفته شد. (جوان سازی چشم ها)

چین و چروک داینامیک (در قیاس با نوع استاتیک) به حالتی اطلاق می شود که بدلیل تحرک اجزای صورت  و یا افزایش سن در آن ناحیه چین و چروکهایی دیده می شود.

تشخیص میزان پوست اضافه در زیر پلک نیاز به مهارت و تخصص و تجربه جراح دارد و اگر به درستی تشخیص داده نشود نمی تواند در جوانسازی چشم ها تاثیرگذار باشد.

تهیه چربی مفید و تشخیص میزان چربی مورد نیاز و انتخاب محل تزریق و موفقیت آمیز بودن این روش در جوانسازی چشم ها به مهارت و تجربه پزشک و همچنین دید زیباشناسی او وابسته است و هر تزریق چربی نمی تواند در نتیجه جوانسازی موثر و مفید واقع شود… (جوان سازی چشم ها)

در زیر توجه شما را به مزایای تزریق چربی در این مرکز جلب می کنم:

  • برخلاف سایر مراکز در این مرکز از تکنیک خاصی در تهیه چربی استفاده می شود که شرط ماندگاری این روش جراحی ست؛ لذا تنها یکبار تزریق چربی برای فرد انجام می شود و نیاز به تزریق مجدد چربی وجود ندارد.
  • نتیجه مطلوب و رضایت بخش تزریق چربی در این مرکز از بابت دید هنری کادر جراحی و شناخت کامل اجزای یک صورت زیبا و تشخیص نواحی ای که نیاز به تقویت دارد و همچنین روش تهیه چربی سالم؛ میزان چربی لازم جهت تزریق و ناحیه تزریق می باشد. عزیزان می توانند از گالری تصاویر جراحی زیبایی تزریق چربی در این وبسایت دیدن نمایند.

مزایای جراحی زیبایی پلک در این مرکز نسبت به سایر مراکز شامل:

  • تخلیه چربی در صورت وجود
  • جابجایی و انتقال چربی به قسمت گودی زیر پلک پایین در صورت نیاز
  • محل بخیه دقیقا کنار خط مژه است که با چشم غیرمسلح دیده نمی شود
  • گوشه چشم در صورت نیاز به لیفت به سمت بالا و بر روی استخوان حدقه فیکس می شود
  • عواقب جراحی پلک در صورتیکه بشکل صحیح انجام نشود، ممکن است فاصله عنبیه تا پلک پایین بیش از حد استاندارد شود که باعث مسن جلوه داده چهره خواهد شد و همچنین ممکن است پلک در حالت خواب کامل بسته نشود و باعث بروز خشکی چشم در فرد شود
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
WhatsApp
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x