بهترین مرکز لیفت در تهران

نگین عزیز ۲۷ ساله؛ ساکن آمریکا که از طریق اینستاگرام با کلینیک دکتر بیات آشنا شده بود . ایشان با فرستادن عکس از طریق اینستاگرام و مشاوره غیر حضوری تصمیم به اصلاح پیشانی برجسته و برطرف نمودن نواحی فرو رفته صورت و همچنین برطرف کردن گرفتگی بینی نمود. (اصلاح زیبایی پیشانی )

بعد از معاینه توسط دکتر بیات ، تمام درخواستهای ایشان قابل اجرا دانسته اند.

توضیحی که در مورد علت برجستگی پیشانی باید داد این است که به علت رشد زیاد دیواره سینوس ها این مشکل پیش می آید و بیشتر در آقایان رویت میگردد که این حالت سبب چهره عصبانی و خشن می شود. شایان ذکر است اصلاح پیشانی های برجسته اولین بار توسط دکتر اکبر بیات؛ فوق تخصص جراحی سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت در اروپا در ایران  طی جراحی پیشانی برجسته انجام شد. (اصلاح زیبایی پیشانی )

تیم جراحی ابتدا لیفت پیشانی را برای مراجعه کننده شروع نموده و بعد از بلند کردن پوست و لایه های عمقی از استخوان پیشانی بخش هایی از استخوان اضافی در این ناحیه را با دریل مخصوص تراشیده شد. البته بعضی از پیشانی های برجسته با روشهای دیگر اصلاح میگردد.. (اصلاح زیبایی پیشانی )

در مرحله بعد، تیم جراحی بینی را شروع نموده و طبق خواسته مراجعه کننده با توجه به کاملا طبیعی بودن و در عین حال باز کردن راه تنفسی نمودند .

و در انتها تزریق چربی در نواحی مورد نیاز صورت نگین عزیز بصورت کاملا طبیعی انجام گرفت .

فیلم جراحی اصلاح پیشانی برجسته

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

اصلاح پیشانی برجسته در آقایان – جراحی زیبایی پیشانی – جراحی اصلاح پیشانی برجسته – پیشانی برجسته در مردان  –زنانه سازی پیشانی – اصلاح زیبایی پیشانی  – جراحی زیبایی مخصوص مردان  – تصاویر جراحی پیشانی برجسته – فیلم جراحی پیشانی برجسته – گالری تصاویر جراحی پیشانی –اولین جراح پیشانی برجسته در تهران – پایه گذار جراحی پیشانی برجسته در ایران و اروپا

جراحی زیبایی صورت مخصوص اغلب آقایان

– گالری تصاویر قبل و بعد از جراحی پیشانی برجسته 

روشهای موثر در تخلیه ژل پاژ در کلینیک زیبایی دکتر بیات

تصاویر قبل و بعد جراحی لیفتینگ صورت کلینیک زیبایی دکتر بیات

لیفتینگ موقت صورت با تکنولوژی هایفو

نقل از: دکتر سیروس دارایی؛ کارشناس و مشاور زیبایی کلینیک زیبایی دکتر بیات