تزریق چربی به صورت | ماندگاری تزریق چربی صورت | عکس تزریق چربی به صورت

اثر تزریق چربی به صورت، بر خلاف تصور اکثر مردم دائمی می باشد..!

موفقیت تزریق چربی، بستگی زیادی به مهارت پزشک دارد. در مواردی که اثر تزریق زود از بین رفته باشد، اشکالاتی در محاسبات حجم چربی و یا تکنیک انجام کار وجود داشته است، به این معنی که سلولهای چربی منتقل شده یا کم بوده و یا زنده نمانده و بعد از مدت زمانی تمامی چربی جذب شده است. به عنوان مثال یکی از تکنیکهای غلطی که مشاهده می شود این است که پزشک، چربی بیشتری از بیمار گرفته و پس از تزریق ابتدایی، چربی اضافه را در فریزر نگهداری کند تا بعدها مجددا برای تزریق استفاده شود، با این روش مطمئنا هیچگونه سلول زنده ای تزریق نشده و بعد از مدتی اثر آن از بین می رود.

موارد لزوم تکرار تزریق چربی به صورت

اگر حجم زیادی از چربی برای شکل دادن به صورت و یا جوان سازی صورت مورد نیاز باشد، ممکن است برای به دست آوردن نتیجه بهتر، تکرار تزریق، لازم باشد. نتیجه تزریق چربی علاوه بر مهارت جراح به وضعیت فرد و مراقبتهای بعد از تزریق نیز بستگی دارد. در افراد سیگاری و کسانی که بیماریهای مزمن مانند دیابت، فشار خون، بیماریهای انعقادی خون و… دارند، به دلیل اینکه مقدار کمتری از چربی پیوند شده باقی می ماند، نیاز به تکرار تزریق چربی به صورت بیشتر از افراد عادی می باشد. درضمن چربی تزریق شده مانند چربی دیگر قسمتهای بدن رفتار می کند، به این معنی که اگر بعد از تزریق چربی به صورت، بیمار وزن زیادی را از دست بدهد، چربی های تزریق شده نیز جذب می شود و فرد نیازمند تکرار تزریق می شود. لذا توصیه می شود اگر قصد کاهش وزن را دارید، قبل از تزریق چربی این کار را انجام دهید.

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

تزریق چربی به صورت – تزریق چربی به لب – دوام تزریق چربی – جوانسازی صورت – تزریق چربی گونه – تزریق چربی صورت – تزریق چربی به لب – تزریق چربی کل صورت – تزریق چربی به چانه – تزریق چربی به شقیقه – تزریق چربی برای زاویه دار کردن فک

در این راستا بیشتر بدانیم:

دیدگاه ها بسته شده است

WhatsApp