لیفت صورت درمانی برای سرطان پوست

کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

درمان سرطان پوست با جراحی لیفت صورت

خوشبختانه با پیشرفت علم، بسیاری از بیماریها خطرناک و لاعلاج به راحتی کنترل شده است و شاهد درمان قطعی بسیاری از آنها هستیم. از جمله بیماریهای قابل درمان در حال حاضر می توان به سرطانهای پوست اشاره کرد. بسیاری از این سرطانها به طور صد درصد قابل درمان می باشد و علاوه بر آن می توان با تدابیری که در نظر می گیریم، آثار به جا مانده از آن را نیز از بین ببریم.

برای درمان سرطان پوست Skin cancer، لازم است که علاوه بر برداشتن ناحیه مبتلا به سرطان، بخشهایی از بافتهای سالم اطراف را هم برداریم و با بررسی میکروسکوپی، از باقی نماندن سلولهای سرطانی اطمینان حاصل کنیم. این موضوع باعث می شود که ناحیه ای که پوست و بافتهای زیرین برداشته می شود بیشتر از ضایعه اولیه سرطانی باشد. مثلا در موردی که ضایعه سرطانی قطر سانتی متر داشته باشد، با برداشتن یک سانتی متر از بافت سالم اطراف در هر جهت، نقص پوستی 3 سانتی متری ( سه برابر ضایعه اولیه) در صورت باقی می ماند. همه ما میدانیم که در وجود یک ضایعه کوچک چند میلیمتری (مانند جوش صورت) می تواند اثرات مخربی در روحیه فرد مبتلا بگذارد و این درحالی است که بعد از درمان سرطان پوست، با نقص چند سانتی متری در صورت مواجه می شویم.

با توجه به موارد گفته شده در بالا، شما به راحتی می توانید به این سوال جواب بدهید که آیا بعد از برداشتن کامل سرطان، باز هم لازم است برای فرد نجات یافته اقدام خاصی انجام داد؟

اگر سرطان پوست در بخشهایی از بدن باشد که با لباس پوشیده می شود، به راحتی می توان ترمیم های ساده پوستی را انجام داد و هیچگونه نگرانی از نازیبایی به جا مانده در محل نداشت. ولی در مواردی که سرطان پوست در ناحیه صورت باشد، بعد از درمان کامل سرطان پوست، فرد نجات یافته با معضل جدیدی روبرو می شود که در زیر نمونه ای از آن را مشاهده می نمایید.  (لیفت صورت درمان سرطان پوست)

جراحی لیفت صورت درمانی برای سرطان پوست

همانطور که در تصویر مشاهده می شود، فرد درمان شده با نقصهایی در صورت مواجه می شود که اثرات ناخوشایندی بر روی زیبایی دارد. چنانچه مانند دیگر نواحی بدن، با ترمیمهای ساده بخواهیم نقص صورت را ترمیم کنیم، تا آخر عمر نازیبایی در صورت به جا خواهد ماند و علاوه بر این، نگاههای پرسشگرانه مردم و سوالات مستقیمی که در مورد علت اثرات به جا مانده از جراحی دارند، همواره خاطره بد و بسیار ناخوشایند سرطان را برای فرد زنده می کند. همچنین به دلیل نازیبایی ایجاد شده، اغلب افراد دچار کاهش اعتماد به نفس و سرخوردگی می شوند و اغلب منزوی شدن را به دنبال دارد.

اگر بعد از درمان سرطان بتوانیم تمام علائم جراحی به جای مانده را هم از بین ببریم، قطعا می توانیم فرد نجات یافته را به زندگی کاملا عادی بازگردانیم.

لیفت صورت درمان سرطان پوست

خوشبختانه در موارد زیادی می توانیم به این هدف برسیم. مهمترین نکته برای رسیدن به چنین هدفی این است که نقص ایجاد شده در محل را با استفاده از پوست سالم جایگزین کنیم بدون اینکه در نواحی اطراف صورت اختلال زیبایی ایجاد کرده باشیم . با توجه به اینکه در بسیاری از موارد، سرطان پوست در سنین بعد از میانسالی ایجاد می شود، می توانیم از  لیفت صورت برای بازگرداندن زیبایی استفاده نماییم. (لیفت صورت درمان سرطان پوست)

در لیفتینگ صورت، همواره پوستهای شل و اضافه برداشته می شود و چون هیچگونه کاربردی ندارد، دور ریخته می شود. این پوستهای اضافه، بهترین وسیله برای بازگرداندن زیبایی به صورت می باشند. چون لیفت صورت به صورت دوطرفه انجام می گیرد و محل ترمیم بعد از جراحی به گونه ای است که بعدها دیده نمی شود، نه تنها آثار به جا مانده از سرطان  محو می گردد، بلکه کاملا هم طبیعی جلوه می کند.

همه افرادی که دچار بیماریهای خطرناک (مخصوصا سرطان) می شوند، تا مدتها خاطره بد و احساس ناخوشایند را در ذهن خود دارند و این موضوع انرژی روزمره انها را برای ماهها و سالهای طولانی کاهش می دهد. به طور تجربی به من ثابت شده که استفاده از لیفت صورت بعد از درمان سرطان پوست، به دلیل بازگرداندن چهره شاداب جوانی، اثرات بسیار مثبتی در روحیه فرد ایجاد می نمایدبعد از انجام لیفت صورت، نگاه و صحبت اطرافیان کاملا مثبت تر شده و این جو مثبت، برای فرد نجات یافته از سرطان، کاملا امید بخش است. (لیفت صورت درمان سرطان پوست)

مشاهده بازگشت امید و شادابی به چهره بیماران درمان شده، از زیبایی هایی است که برای همیشه در ذهن ها خاطره به جا ماندنی می گذارد.

اطلاعات ضمیمه و کلمات برتر: لیفت صورت و گردن - جراحی لیفت صورت - درمان سرطان پوست با جراحی لیفتینگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *