لیفت صورت و تغییرات چشمگیر پس از جراحی

مطب زیبایی دکتر اکبر بیات

امروزه موثرترین روش جوان سازی بخصوص برای افراد میانسال و مسن که براساس کهولت و پیری دچار افت صورت می باشند، جراحی لیفتینگ صورت و گردن می باشد. بر اثر کهولت کلاژن سازی در سطح پوست کاهش می یابد همچنین عضلات صورت نهایتا بخاطر وجود جاذبه زمین دچار افتادگی می شوند. این روش جوانسازی که مطمئن ترین روش در احیای جوانی به میزان حداقل ده سال می باشد، به شرطی نتیجه حاصل از آن مطلوب و همچنین ماندگار خواهد بود که توسط جراح حاذق انجام شود.

بنده بعنوان ارزیاب کیفیت جراحی های زیبایی صورت و کسی که بعنوان مدیر منابع انسانی مرکز زیبایی دکتر بیات در حال خدمت می باشم، به جهت ارزیابی کار جراحی لیفت این مرکز با سایر پزشکان طی مدت ۶ ماه تحقیقاتی در سطح تهران انجام دادم و اطمینان کامل حاصل کردم که نتیجه – کیفیت – ماندگاری خروجی حاصل جراحی لیفت که در تهران توسط ۵ نفری از همکاران جراح انجام می شود تفاوت فاحشی وجود دارد. ضمن اینکه این جراحی در صورتیکه توسط جراح مجرب انجام نشود می تواند آسیب جدی به عضلات وارد کند که نتیجه آن فلج شدن حرکتی  عضلات صورت می باشد. عوارض بیفت صورت

در تمامی جراحی های زیبایی اغلب بلافاصله شاهد تورم، خون مردگی در عضوی که تحت عمل قرار گرفته هستیم ولی در جراحی لیفت صورت و گردن خوشبختانه با تکنیکی که در حین مراحل کار انجام می شود، متقاضی شاهد نتایج حیرت انگیز جوانی بلافاصله بعد از عمل می باشد. (لیفت صورت و تغییرات چشمگیر پس از جراحی)

در فیلم  اظهارات یکی از متقاضیانی که در این مرکز تحت عمل جراحی لیفت صورت، گردن و غبغب قرار گرفته اند می توانید بشنوید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
WhatsApp
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x