کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

در سالهای پیشین بدلیل سهل انگاری وزارت بهداشت در ورود ژل های نامعتبر همچون ژل پاژ و سیلیکونی  به کشور و همچنین بی دقتی بعضی از همکاران پزشک در استفاده از این مواد نامعتبر، متاسفانه بسیاری از بانوان ایرانی که به قصد زیباسازی چهره خود از این نوع ژلها استفاده کرده بودند دچار عوارضی همچون غیرقرینگی در صورت، گلوله شدن ژل،‌ عفونت و آبسه کردن محل تزریق، جابجا شدن ژل در صورت – سخت شدن محل تزریق ژل و … در رنج هستند و مرتب به پزشکان مختلفی به جهت درمان مراجعه می کنند و اغلب موارد نتیجه مثبتی عاید این افراد نمی شود.

تاریخچه تخلیه ژل در این مرکز

این خدمت – تخلیه ژل – سالها قبل به اصرار زیاد یکی از بیماران دکتر اکبر بیات که بخاطر عوارض ایجاد شده ابراز درماندگی می کرد و معتقد بود ایشان بدلیل تبحر و حس خیرخواهی بالا می توانند مشکل ایشان را حل کنند، انجام شد. پس از درمان بدلیل خروج کامل ژل و قدردانی فراوان بیمار از دکتر، دکتر بیات تصمیم به انجام این روش درمانی و انجام خدمت درمانی برای بانوان ایرانی که دچار این عارضه هستند می گیرد.

گفتنی ست در طول هفته تعداد زیادی از مراجعه کنندگان به جهت تخلیه ژل صورت به این مرکز مراجعه می کنند و تحت درمان قرار می گیرند. امیدوار هستیم بالاخره روزی فرا رسد که شاهد چنین متقاضیانی نباشیم…

لیفت صورت آخرین روش درمانی برای تخلیه ژل

لیفت صورت آخرین روش برای تخلیه ژل می باشد که دکتر بیات در موارد نادری به بیمار توصیه می کند. اغلب در مواردیکه ژل در سطح وسیعی در پوست صورت تزریق شده باشد و امکان تخلیه ژل به روشهای دیگر ممکن نباشد، همچنین فرد متقاضی نسبتا مسن باشد، از جراحی لیفت صورت بعنوان روش درمانی استفاده می شود. (لیفت صورت آخرین روش برای تخلیه ژل)

در فیلم زیر توضیحات بیمار در خصوص خدمت انجام شده و رضایت ایشان از نتیجه جراحی،‌ را می توانید ببینید:

در همین راستا بیشتر بدانید:
روشهای تخلیه ژل در مرکز زیبایی دکتر بیات
مراقبتهای بعد از عمل تخلیه ژل صورت
جراحی لیفتینگ صورت و گردن
گالری قبل و بعد جراحی لیفت صورت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *