لیفت آندوسکوپیک گونه

لیفت آندوسکوپیک بخش میانی صورت (لیفت آندوسکوپیک گونه)

لیفت میانی صورت که به آن لیفت گونه نیز می گویند که با روش اندوسکوپی قابل انجام است. علاوه بر لیفت آندوسکوپیک ، روش باز نیز می تواند بخش میانی گونه را لیفت کند ولی اگر هدف فقط تغییر بخش میانی صورت باشد، بهتر است از لیفت آندوسکوپیک استفاده نماییم زیرا لیفت باز جراحی وسیع تری محسوب می شود و طوری طراحی شده است که همزمان بخش میانی و پایینی صورت را لیفت می نماید.

روش انجام لیفت آندوسکوپیک بخش میانی صورت

لیفت آندوسکوپیک گونه می تواند با استفاده از اندوتاین یا بخیه های دیرجذب انجام شود. در تحقیقاتی که تاکنون انجام شده، آندوتاین اثرات مشابه بخیه ها را از خود نشان می دهد و مزیتی دراین مورد نداشته است. با وجود این اگر شما تمایل به استفاده از آندوتاین هستید، می توانید این موضوع را با جراحتان در میان بگذارید.

لیفت آندوسکوپیک گونه برای چه افرادی مناسب است؟

این نوع لیفت بیشتر درافراد جوانتر و کسانی است که افتادگی کمی داشته و تغییر در بخش میانی صورت را در نظر دارند می تواند انجام شود. اغلب متقاضیان این روش تمایل به جوانسازی گونه و اطراف چشمها را دارند و معمولا کمتر از 45 تا 50 سال سن دارند. به همین دلیل ترکیب این جراحی با لیفت شقیقه و پیشانی منجر به نتایج بهتری می شود.

مزایا و معایب لیفت آندوسکوپیک گونه چیست؟

  • مزایا
  • برش جراحی کوچک بوده و زمان جراحی نیز به مراتب کمتر از لیفت باز صورت است.
  • معایب
  • معایب لیفت آندوسکوپیک گونه به تنهایی، افتادگی پایین صورت برطرف نخواهد شد. در افرادی که پوست شل و اضافه داشته باشند، پوستهای اضافه برداشته نمی شود (در واقع لیفت صورت بدون ریتیدکتومی انجام می شود)

    توصیه

    افرادی که افتادگی بافت های پایین صورت دارند بهتر است از لیفت باز صورت استفاده کنند .
زمان مطالعه مطلب: < 1 دقیقه
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x