اصلاح عوارض ناشی از تزریق چربی توسط تیم جراحی دکتر بیات

خانم افسانه ۳۷ ساله با شکایت افتادگی ناحیه گونه به مرکز زیبایی دکتر بیات مراجعه نمود.
در ۱۳ سال قبل تزریق ژل در ناحیه گونه ها داشته ولی بدلیل عدم رضایت از نتیجه آن تزریق چربی نیز انجام دادند؛ ولی از نتیجه هر دو کار تزریق ژل و تزریق چربی رضایت نداشتند زیرا در عمل شکل مناسبی در بخش گونه و لپ مشاهده نمی شد.
چرا که تزریق چربی به جای گونه ها در ناحیه لپ ها انجام شده بود و ایشان از بزرگی صورت و نداشتن گونه شکایت داشت . (عوارض ناشی از تزریق چربی)
بعد از معاینه توسط دکتر بیات از آنجا که مراجعه کننده نگران باقی ماندن آثار جراحی بود دکتر به ایشان پیشنهاد لیفت آندوسکوپی قسمت میانی صورت را دادند .
تیم جراحی در ابتدا از طریق آندوسکوپی وارد بافت صورت شدند و از روی استخوان بافت ها را جدا نموده و سپس لیفت ناحیه صورت انجام داده شد . با این عمل علاوه بر آنکه چربی را از ناحیه لپ به محل اصلی یعنی گونه منتقل شد، همچنین سبب محوشدن خط خنده هم گردید.

از مزایای تزریق چربی این مرکز نسبت به سایر مراکز در تهران:

  • برخلاف سایر مراکز در این مرکز از تکنیک خاصی برای استخراج چربی استفاده می شود که شرط ماندگاری دائم آنست؛ لذا در این مرکز تنها یکبار تزریق چربی برای متقاضی انجام می شود برخلاف سایر مراکز که مراجعه کننده مجبور است دفعات تزریق را تکرار کرده و بشکل سه یا چهار بار در زمانهای متفاوت تحت این عمل جراحی قرار گیرد؛ در این مرکز یکبار دوران نقاهت شامل تورم و کبودی را تجربه کرده و صرفا یکبار پرداخت هزینه انجام می شود.
  • اثربخشی این روش جراحی در جوانسازی و یا زیباسازی صورت به عامل دید زیباشناسی و هنری جراح این مرکز مربوط می باشد که باعث اقدام صحیح از سوی ایشان در خصوص موارد مهمی همچون تشخیص درست میزان چربی مورد نیاز؛ میزان چربی مورد نیاز جهت تزریق و محل صحیح و مناسب جهت اعمال تزریق در صورت میشود.
  • تجربه جراحان این مرکز در انجام این عمل زیبایی، عامل مهم دیگر در موفقیت آمیز بودن نتیجه این جراحی می باشد؛ گفتنی ست در این مرکز تاکنون بالغ بر ۲۸۰۰ عمل موفق زیبایی انجام شده است.
  • تزریق چربی همچون سایر جراحی های زیبایی دیگر این مرکز تضمینی میباشد و در صورت نیاز به ترمیم؛ دستمزدی بابت جراحی از مراجعه کننده دریافت نمی شود و تنها هزینه وسایل مصرفی و یا هزینه بیمارستان می بایست پرداخت شود.
مطالب مرتبط و کلمات برتر:
تزریق چربی در گونه – لیفت آندوسکوپی صورت – اصلاح عوارض تزریق چربی – اصلاح عوارض تزریق ژل – عوارض ناشی از تزریق چربی – بهترین جراح زیبایی صورت – بهترین مرکز تزریق چربی در تهران  – اصلاح عوارض ناشی از تزریق چربی
نقل از: سارا همای رضوی؛ کارشناس ارشد MBA گرایش رفتارسازمانی و منابع انسانی؛ مدیر توسعه کسب و کار و مدیر منابع انسانی مرکز زیبایی دکتر بیات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *