مراجعه متقاضی جهت کوچک کردن دهان

کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

جراحی کوچک کردن دهان

عمل جراحی کوچک کردن دهان جزو جراحی های شایع در ایران نیست و جالب است بدانید شاید اولین بار این تکنیک جراحی سه سال و اندی پیش توسط دکتر بیات و به دلیل تقاضای یکی از بیماران توسط ایشان انجام شد و با توجه به اینکه عمل موفقی از کار درآمد و موجب رضایت متقاضی و خود مجموعه فراهم شد، بعدها این جراحی به لیست لیست خدمات جراحی حوزه سر و گردن در این مرکز افزوده شد. گفتنی ست دکتر بیات یکی از پیشگامان جراحی های زیبایی لب در ایران می باشند و در این مرکز بشکل هفتگی تعدادی متقاضی فقط به جهت جراحی زیبایی لب مراجعه می کنند.

این جراحی (عمل کوچک کردن دهان) به منظور کاهش طول و بزرگی دهان متقاضی انجام می شود و با تکنیکی که دکتر بیات در محل برش اعمال میکند، اثر کمی از رد چاقو باقی می ماند که بعدها و باگذشت زمان محو و ناپدید می شود.  مدت زمان انجام این جراحی حدود یکساعت است و این عمل زیبایی در محل کلینیک و بشکل سرپایی و تحت بیحسی موضعی انجام می شود، هرچند که مانند سایر اعمال جراحی امکان انجام این عمل جراحی در بیمارستان و تحت بیهوشی کامل نیز مقدور است.

متقاضی پس از انجام عمل کوچک کردن دهان می تواند با قراردادن ماسک و دریافت برنامه شست و شو و قراردادن کرم مخصوص در دو گوشه دهان به زندگی عادی و کاری خود بپردازد.

در فیلم زیر متقاضی که مقیم کشور عراق است و با مشاهده وبسایت این مرکز و حسن اعتمادی که حاصل کرده به همراه دوست خود از استان خوزستان به جهت انجام این عمل جراحی (عمل کوچک کردن دهان) به این مرکز مراجعه و تحت عمل جراحی کوچک کردن قرار گرفته است.

مشاهده جزییات بیشتر در فیلم جراحی کوچک کردن دهان :

 

مطالب مرتبط و کلمات برتر:
جراحی کوچک کردن دهان – جراحی کاهش طول دهان – عمل زیبایی کوچک کردن دهان