شرح رضایت متقاضی از جراحی لیفت بعد ۲ سال

کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

جراحی لیفت صورت و گردن

همانطور که میدانیم با توجه به روند پیری همه افراد سعی دارند بنوعی در کاهش این روند به شکلهایی مختلفی تاثیر گذار باشند. در حوزه جراحی صورت و گردن روشهای مختلفی جهت جوانسازی صورت وجود دارد که البته بسته به سن، ژنتیک و میزان و عمق چین و چروک صورت  و انتخاب روش دائمی یا موقت و کم هزینه تر، مختص هر فرد متقاضی پیشنهاداتی داده می شود. گاهی ممکن است بدلیل کم بودن عمق چین و چروکها از روشهای تزریق چربی یا تزریق بوتاکس یا ژل یا در افرادیکه پوست صورتشان بدلیل افزایش سن دچار شل شدگی شده است از روشهای هایفو و در خصوص افراد مسن تر که علاوه بر پوست صورتشان، عضلات زیرین پوست نیز نیاز به کشیدگی دارد روش جراحی لیفتینگ صورت پیشنهاد شود.

آنچه بیش از هر چیزی در موفقیت و نتیجه یک جراحی زیبایی تاثیرگذار است؛ بدون شک تخصص و دانش جراح در حوزه سر و گردن – صورت، میزان عشق و علاقه او به موضوع زیبایی شناسی چهره و از همه مهم تر میزان تجربه و سابقه ایشان در انجام آن عمل جراحی ست. در این مرکز دکتر اکبر بیات، یکی از باسابقه دار ترین جراحان پلاستیک صورت هستند که در حوزه جراحی های لیفتینگ صورت، از تکنیکهای مخصوص خودشان بهره می برند . ایشان همه ساله با حضور در کنفرانس های بین المللی و مطالعه و تحقیق در خصوص جراحی لیفت صورت و گردن مترصد استفاده از روشهای خلاق و موثر در انجام این جراحی هستند.

رضایت بیمار از نتیجه جراحی لیفت صورت و گردن بعد از ۲ سال:

 

عزیزان جهت مشاهده گالری تصاویر لیفت صورت و گردن و اطلاع از مراقبتهای بعد از جراحی لیفت صورت می توانند به لینک مربوطه مراجعه کنند.