شرح رضایت بیمار از نتیجه جراحی زیبایی بینی و چانه

کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

آقای خسرو جهت جراحی زیبایی بینی به مرکز زیبایی دکتر بیات مراجعه کردند و بعد از معاینه و طراحی به ایشان جراحی کاشت پروتز چانه به همراه جراحی بینی پیشنهاد شد (جراحی زیبایی بینی و چانه) و آقا خسرو با توجه به شناختی که از دکتر بیات داشتند، پیشنهاد را پذیرفتند. این جراحی با بیهوشی کامل و بدن هیچگونه دردی انجام می گیرد. جهت مشاهده گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی و گالری تصاویر پروتز چانه مربوط به این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

گفتنی ست بر اساس اصول زیباشناسی چهره، وجود تناسب بین اندام های مختلف صورت و همچنین قرینه بودن اعضای مختلف صورت نقش بسزایی در زیبایی فرد دارند. شاید اگر به تک‌تک اجزای صورت بازیگران سینما نگاه کنید، زیبایی خاصی را پیدا نکنید ولی نکته اصلی درتناسب اجزای مختلف صورت آنها با یکدیگر است و رمز اصلی زیبایی آنها همین است…

شایان ذکر است در چهره زیبا، یک نسبت جالب بین اجزای مختلف آن صورت وجود دارد که بسیاری از محققین این نسبت را در بسیاری از اجزای دیگر طبیعت مانند گلبرگ‌های گلها، بدن پرندگان، اجزای بدن حشرات کشف کرده‌اند. بر این اساس در چهره‌های بسیار زیبا و ایده‌آل این نسبت طلایی در بین خطوط طولی، عرضی و عمودی وجود دارد. در نسبت‌های عمودی، فاصله خط رویش موها تا قاعده بینی به قاعده بینی تا زیر چانه است و همچنین فاصله خطی که دو مردمک را به هم وصل می‌کند تا خط بین دو لب به خط بین دو لب تا زیر چانه میباشد. بنابراین اگر فردی جهت اصلاح زیبایی بینی خود اقدام کند در حالیکه تناسب این اندام با چانه و سایر اعضای صورت بررسی نشود؛ پس از انجام عمل جراحی بینی؛ اگر چه بینی زیبا خواهد شد ولی در کل این عمل باعث افزایش زیبایی چهره فرد نخواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *