زیباسازی صورت با اصلاح پیشانی برجسته به همراه جراحی بینی و تزریق چربی

نگین عزیز ۲۷ ساله ساکن آمریکا که از طریق اینستاگرام و وبسایت با کلینیک دکتر بیات آشنا شده بود . ایشان با فرستادن عکس از طریق اینستاگرام و مشاوره غیر حضوری تصمیم به اصلاح پیشانی برجسته و برطرف نمودن نواحی فرو رفته صورت و همچنین برطرف کردن گرفتگی بینی نمود.

بعد از معاینه توسط جراح فوق تخصص سر و گردن، تمام درخواستهای ایشان قابل اجرا ارزیابی شد. (زیباسازی صورت با اصلاح پیشانی برجسته)
توضیحی که در مورد علت برجستگی پیشانی باید داد این است که به علت رشد زیاد دیواره سینوس ها این مشکل پیش می آید و بیشتر در آقایان رویت میگردد که این حالت سبب چهره عصبانی و خشن می شود.

تیم جراحی ابتدا جهت اصلاح برجستگی پیشانی با بلند کردن پوست و لایه های عمقی از استخوان پیشانی بخش های از استخوان اضافی در این ناحیه را با دریل تراشیده شد. گفتنی ست  بعضی از پیشانی های برجسته با روشهای دیگر اصلاح میگردد  و روشهای مختلفی برای اصلاح پیشانی با توجه به وضعیت استخوانی چهره فرد انتخاب می شود.

در مرحله بعد تیم، جراحی بینی را شروع نموده و مطابق با خواسته نگین نسبت به اصلاح زیبایی بینی بشکل کاملا طبیعی و همچنین رفع انسداد بینی اقدام شد. و در انتها تزریق چربی در نواحی مورد نیاز صورت نگین عزیز بصورت کاملا طبیعی انجام گرفت .

در فیلم زیر (فیلم جراحی زیباسازی صورت با اصلاح پیشانی برجسته ) می توانید به بخشهایی از جراحی که توسط کادر جراحی و با نظارت مستقیم دکتر اکبر بیات؛ فوق تخصص جراحی سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا؛ از بنیان گذاران جراحی های زیبایی لیفت دائم، جراحی های فرم دهی، حجیم سازی لب و اصلاح پیشانی برجسته را مشاهده نمایید:

علاقه مندان به انجام روشهای مختلف زیباسازی و جوان سازی صورت می توانند با شماره ۰۹۱۲۰۶۰۶۳۳۵ بصورت رایگان اقدام به مشاوره نمایند.

مطالب مرتبط و کلمات برتر:
درمان و اصلاح پیشانی برجسته – تزریق چربی در گونه – لیفت آندوسکوپی صورت – بهترین جراح زیبایی صورت – بهترین مرکز تزریق چربی در تهران  – اصلاح عوارض ناشی از تزریق چربی – اولین مرکز جراحی پیشانی برجسته – جراح فوق تخصص زیبایی صورت – بهترین جراح لیفت دائم در تهران – زیباسازی صورت با اصلاح پیشانی برجسته
نقل از: دکتر سیروس دارایی؛ کارشناس و مشاور زیبایی کلینیک جراحی دکتر بیات