اصلاح پیشانی برجسته و نقش آن در زیبایی صورت چیست؟

اصلاح پیشانی برجسته نقش بسزایی در زیبایی صورت افراد دارد. پیشانی و فرم آن یکی از فاکتور های مهم در زیبایی صورت است. گاها در افرادی که برجستگی پیشانی زیادی دارند، به دلیل شدت بالای این برجستگی، نواحی اطراف قسمت برجسته دچار فرورفتگی می شود. این فرو رفتگی از طریق تزریق چربی می تواند به راحتی برطرف و اصلاح شود.

شرح حال یکی از متقاضیان اصلاح پیشانی برجسته

برای آشنایی بهتر شما متقاضیان گرامی اصلاح پیشانی برجسته، شرح حال یکی از مراجعان مرکز زیبایی لیمون که دچار برجستگی پیشانی بودند را با شما در میان می گذاریم.

نگین عزیز ۲۷ ساله، ساکن آمریکا که از طریق اینستاگرام و وبسایت ما با مرکز زیبایی دکتر بیات آشنا شده بود. ایشان با فرستادن عکس از طریق اینستاگرام و مشاوره غیر حضوری تصمیم به اصلاح پیشانی برجسته و برطرف نمودن نواحی فرو رفته صورت و همچنین برطرف کردن گرفتگی بینی نمود.

توضیحی که در مورد علت برجستگی پیشانی باید داد این است که به علت رشد زیاد دیواره سینوس ها این مشکل پیش می آید و بیشتر در آقایان رویت میگردد که این حالت سبب چهره عصبانی و خشن می شود.

برای اصلاح پیشانی برجسته ابتدا با بلند کردن پوست و کنار زدن لایه های عمقی به استخوان پیشانی رسیده و بخش های از استخوان اضافی در این ناحیه تراشیده می شود. گفتنی ست بعضی از پیشانی های برجسته با روشهای دیگر اصلاح میگردد  و روشهای مختلفی برای اصلاح پیشانی با توجه به وضعیت استخوانی چهره فرد انتخاب می شود.

در مرحله بعد تیم، جراحی بینی را شروع نموده و مطابق با خواسته نگین نسبت به اصلاح زیبایی بینی بشکل کاملا طبیعی و همچنین رفع انسداد بینی اقدام شد. و در انتها تزریق چربی در نواحی مورد نیاز صورت نگین عزیز به جهت رفع گودی بوجود آمده انجام گرفت .

در فیلم زیر (فیلم جراحی زیباسازی صورت با اصلاح پیشانی برجسته) می توانید به بخشهایی از جراحی که توسط کادر جراحی و با نظارت مستقیم دکتر اکبر بیات؛ فوق تخصص جراحی سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا؛ از بنیان گذاران جراحی های زیبایی لیفت دائم، جراحی های فرم دهی، حجیم سازی لب و اصلاح پیشانی برجسته را مشاهده نمایید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
WhatsApp
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x