اصلاح افتادگی پلک و ابرو ؛ شایع ترین عارضه میانسالی

اهميت چشمها در صورت براي داشتن ظاهري آراسته و زيبا بر هيچ كس پوشيده نيست. همانطور که می دانیم عوامل مختلفی بر پوست تأثیر می گذارند و با گذشت زمان باعث تغییراتی در آن می شوند. شل شدن پوست یا افتادگی پوست یکی از این مشکلات است که اغلب با بالا رفتن سن ظاهر می شود. پوست پلک ها در صورت از کم ترین ضخامت برخوردار است و طبیعی ست که روند پیری و افتادگی پوست در پلک ها خیلی بیشتر از پوست سایر بخشهای صورت مشهود باشد. همچنین عوامل متعدد دیگری علاوه بر افتادگی پلک ها در نازیبایی چشم ها موثر هستند که اغلب توسط پزشکان مورد توجه قرار نمی گیرد و طبعا اقدامی در جهت اصلاح آن از سوی آنها انجام نمی شود. همچنین انتخاب محل برش و اندازه گیری میزان پوستی که می بایست در فرایند جراحی انجام شود از عواملی ست که در نتیجه جراحی تاثیرگذار است. علاوه بر همه این موارد دقت و ظرافت جراح در حین اتصال دو بافت منقطع (بخیه زدن) و همچنین انتخاب محل انجام خط بخیه در خروجی موثر می باشد.

عواقب جراحی پلک در صورتیکه بشکل صحیح انجام نشود؛

شامل حذف بیش از اندازه پوست پلک می باشد که در پی آن بسته نشدن کامل پلک حین خواب اتفاق افتاده و باعث بروز پدیده خشکی چشم می گردد. اهمیت این موضوع به این دلیل است که متاسفانه امکان اصلاح و ترمیم این عارضه در اغلب موارد حتی توسط ماهرترین جراحان نیز ممکن نیست و فرد مجبور است تا پایان عمر از خشکی چشم در رنج و عذاب بماند.

علاوه بر این مورد؛ اگر هنگام اصلاح پف بالای پلک یا افتادگی پوست پلک، نیاز به اصلاح افتادگی ابرو باشد و اقدام نشود، طی حدود یکسال بعد دوباره فرد دچار افتادگی پلک نیز خواهد شد و نتیجه جراحی زیبایی پلک موثر نخواهد بود! (اصلاح افتادگی پلک و ابرو بشکل همزمان)

مزایای جراحی پلک – بلفاروپلاستی در این مرکز:

همراه با اصلاح افتادگی پلک اقدامات زیر نیز توسط جراح برای متقاضی انجام می شود:

  • اصلاح پف یا چربی روی پلک (در صورت نیاز)
  • اصلاح پف زیر ابرو (در صورت نیاز)
  • اصلاح افتادگی ابرو و فیکس آن (در صورت نیاز)
  • اصلاح غده اشکی چشم (در صورت نیاز)
  • تمامی اصلاحات فوق (اصلاح افتادگی پلک و ابرو  تخلیه چربی اضافه و اصلاح غده اشکی) تنها از یک برش ظریف انجام می شود.
  • خط برش از روی شیار پشت پلک انجام می شود و اصلا قابل مشاهده نیست.
  • جراحی زیبایی پلک و سایر جراحی های زیبایی این مرکز بشکل تضمینی می باشد و در صورت نیاز به  جراحی مجدد، بغیر از هزینه مرکز و همچنین وسایل مصرفی هیچ هزینه ای بابت دستمزد جراح از متقاضی اخذ نمی گردد.
  • در این مرکز بالای ۳۰۰۰ عمل موفق زیبایی در طول بیش از ۱۲ سال انجام شده است .
مطالب مرتبط و کلمات برتر:
جراحی زیبایی پلک – اصلاح افتادگی پلک – اصلاح چین و چروک دور چشم – درمان گودی زیر چشم – بلفاروپلاستی پلک بالا – بهترین جراح زیبایی پلک – درمان چروک زیر چشم در افراد جوان – اصلاح پف روی پلک – میزان برش در جراحی زیبایی پلک – افتادگی ابرو – اصلاح افتادگی ابرو – اصلاح افتادگی پلک و ابرو
نقل از: سارا همای رضوی؛ کارشناس ارشد MBA گرایش رفتارسازمانی و منابع انسانی؛ مدیر توسعه کسب و کار و مدیر منابع انسانی مرکز زیبایی دکتر بیات

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *