نسترن خواستار جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت

جوان سازی دائمی صورت

خانم نسترن ۵۷ ساله که برای تخلیه ژل ناحیه صورت به مرکز زیبایی دکتر بیات  مراجعه نمود چندین نوبت تخلیه ژل در مراکز دیگر داشته اما نه تنها مشکل مراجعه کننده برطرف نشده بود بلکه دچار افتادگی در قسمت های پایینی صورت و گردن و غبغب نیز شده بودند.همین عوامل باعث شده بود چهره ایشان بیش تر از سن واقعیشان به نظر برسد.

با توجه به معاینه و سونوگرافی های انجام شده،  دکتر بیات متوجه شدند که خارج کردن ژل باقی مانده به علت چسبندگی با انجام روش های  متداول و ابتدایی تخلیه ژل غیر ممکن می باشد.

به همین علت به ایشان پیشنهاد جراحی لیفت صورت و گردن داده شد که همزمان با آن تخلیه ژل نیز انجام گیرد تا بتوان علاوه بر تخلیه ی ژل، همزمان فرورفتگی ها و ناهمواری های ایجاد شده به دلیل  وجود ژل در زیر پوست و همینطور  آسیب هایی که طی چندین بار تخلیه ژل ناموفق در بافت های صورت بوجود آمده بود را با جراحی لیفتینگ صورت اصلاح کرده و همچنین با کشیدن بافت های عمقی صورت بتوانیم چهره فرد را جوان تر نماییم. ( جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت )

نکته قابل توجه در حین جراحی این است که ژل های تزریقی که از قبل در زیر پوست باقی مانده بود و با چسبندگی زیاد به بافت ناحیه گونه متصل شده بود، کانون چسبندگی ژل بود که تقریبا نزدیک  به اعصاب صورت و عضله ی بالا برنده لب قرار داشت که احتمال آسیب به این عضله و اعصاب حسی این ناحیه بسیار بالا بود که خوشبختانه  پزشک و تیم جراحی با دقت و حوصله فراوان طی یک جراحی که 7 ساعت به طول انجامید با موفقیت توانستند ژل ها  را از این بافت ها جدا نمایند.

در فیلم زیر می توانید بخش هایی از جراحی (جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت) که توسط کادر جراح فوق تخصص زیبایی صورت در مرکز لیفت در تهران انجام شده است را مشاهده کنید.

برخی مزایای جراحی لیفتینگ صورت در این مرکز:

  • در این مرکز علاوه بر کشیدن پوست صورت، ساختار داربستی و عضلات عمقی صورت توسط تیم جراحی پلاستیک کشیده شده و در جای مناسب فیکس می شوند.
  • انتظار میررود با انجام جراحی لیفت، چهره فرد ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر از سن واقعی به نظر بیاید.
  • اثرات جوانسازی صورت با جراحی لیفت دائمی بوده.
  • دکتر بیات و تیم همراه با دارا بودن مدرک فوق تخصص جراحی های سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت در اروپا در سال گذشته بیشترین جراحی لیفت صورت در ایران را انجام داده اند و از پیشگامان این جراحی زیبایی در ایران می باشند. علاقه وافر دکتر بیات به حرفه جراحی و نیز مبحث زیباشناسی اجزا و کل صورت باعث حصول آمار بالای موفقیت در این عمل زیبایی شده است.
  • جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت در این مرکز تضمینی است و در صورت نیاز به ترمیم تنها هزینه مرکز و وسایل مصرفی از بیمار اخذ می گردد و هیچ هزینه ای بابت دستمزد جراحی منظور نمی شود.
  • امکان انجام جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت هم با بیهوشی و هم با خواب عمیق وجود دارد.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
WhatsApp
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x