نسترن خواستار جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت

خانم نسترین ۵۷ ساله که برای تخلیه ژل ناحیه صورت به مرکز زیبایی دکتر بیات (مرکز لیفت در تهران) مراجعه نمود چندین نوبت تخلیه ژل در مراکز دیگر داشته اما نه تنها مشکل مراجعه کننده برطرف نشده بود بلکه دچار افتادگی ناحیه پایین صورت شده و همچنین افتادگی ناحیه غبغب و همین عوامل باعث شده بود چهره ایشان بیش از سن واقعی شان بنظر برسد.

با توجه به معاینه و سونوگرافی توسط دکتر بیات متوجه شدند که ژل باقی مانده به علت چسبندگی از روش های معمولی خارج کردن آن (روش های متداول و ابتدایی تخلیه ژل) غیر ممکن میباشد.

به همین علت به ایشان پیشنهاد جراحی لیفت صورت و گردن داده شد که همزمان تخلیه ژل با آن انجام گردد ؛ علاوه برامکان خروج ژل بتوان خلل و فرج ایجاد شده بدلیل آسیبی که طی چندین باردستکاری بافتهای صورت بوجود آمده را با جراحی لیفتینگ صورت اصلاح کرده و همچنین با کشیدن بافتهای عمقی صورت بتوانیم چهره فرد را جوان تر نماییم. ( جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت )

تیم جراحی ابتدا پوست و بافتهای عمقی را بلند نموده و سپس چربی ناحیه لپ را با دقت فراوان که آسیبی به اعصاب حسی صورت وارد نشود؛ خارج کردند. 

نکته قابل توجه در حین جراحی این است ( جراحی لپ بیمار ) ژل های تزریقی که از قبل باقی مانده بود و با چسبندگی زیاد به این بافت متصل شده بود؛ کانون چسبندگی ژل بود که تقریبا نزدیک اعصاب صورت و عضله بالا برنده لب قرار گرفته بود و احتمال آسیب به این عضله و عصب وجود داشت که کادر جراح با دقت و حوصله فراوان ژل را از این بافت جدا نمودند.

در مرحله بعد بافت چربی لپ کشیده شد و بعد از آن پوست صورت نیز کشیده شد و قسمت های اضافی جدا گردید؛ سپس بخیه های ظریف زده شد تا بعدا آثاری از جراحی باقی نماند.

در انتها جوانسازی بصورت کامل انجام گردید؛ بصورتی که چهره خانم نسترین حدود ۱۵ سال جوانتر گردید. ( جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت)

در فیلم زیر می توانید بخشهایی از جراحی ( جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت ) که توسط کادر جراح فوق تخصص زیبایی صورت در مرکز لیفت در تهران انجام شده است را مشاهده کنید.

برخی مزایای جراحی لیفتینگ صورت در این مرکز:

 • در این مرکز علاوه بر کشیدن پوست صورت، ساختار داربستی و عضلات عمقی صورت توسط بهترین تیم جراحی پلاستیک کشیده شده و در جای مناسب فیکس می شوند.
 • بلافاصله پس از انجام جراحی لیفت، چهره فرد به میزان ۱۰ تا ۱۵ سال جوان تر شده و باعث شگفتی فرد می شود.
 • اثرات جوانسازی صورت با جراحی لیفت در این مرکز برخلاف اغلب مراکز دیگر بشکل دائمی می باشد.
 • دکتر بیات و تیم همراه با دارا بودن فوق تخصص جراحی های سر و گردن و عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت در اروپا در سال گذشته بیشترین جراحی لیفت صورت در ایران را انجام داده اند و از پیشگامان این جراحی زیبایی در ایران می باشند. علاقه وافر دکتر بیات به حرفه جراحی و نیز مبحث زیباشناسی اجزا و کل صورت باعث حصول آمار بالای موفقطت در این عمل زیبایی شده است.
 • جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت در این مرکز تضمینی است و در صورت نیاز به ترمیم تنها هزینه مرکز و وسایل مصرفی از بیمار اخذ می گردد و هیچ هزینه ای بابت دستمزد جراحی منظور نمی شود.
 • امکان انجام جراحی لیفتینگ و جوان سازی صورت هم با بیهوشی و هم بدون بیهوشی مقدور می باشد.

کلمات برتری و کلیدی:

لیفت صورت و گردن – جراحی لیفت صورت – لیفتینگ صورت و گردن – لیفت صورت و تغییرات چشمگیر پس از جراحی – جوانسازی با لیفت صورت و گردن – بهترین جراح لیفت تهران – جراحی لیفت صورت و گردن – تصاویر جراحی لیفت – فیلم جراحی لیفت صورت – گالری تصاویر جراحی لیفت – بهترین جراح لیفت صورت در تهران – تخلیه ژل صورت – مرکز تخلیه ژل صورت در تهران – تخلیه ژل صورت سعادت آباد –  جوان سازی دائمی صورت با جراحی لیفت – مرکز لیفت در تهران

 1. لیفتینگ صورت با جراحی (لیفت دائم صورت)
 2. – مراقبتهای بعد از جراحی لیفتینگ صورت و گردن
 3. تکنیک های مختلف جراحی و غیر جراحی در تخلیه ژل پاژ از صورت
 4. غبغب و درمان آن با جراحی 
 5. تصاویر جراحی لیفت صورت و گردن در مرکز زیبایی دکتر بیات
 6. گالری تصاویر جراحی نصب پروتز فک
 7. – گالری تصاویر جراحی تزریق چربی در مرکز زیبایی دکتر بیات
 8. تکنیک های مختلف در جوان سازی صورت در مرکز زیبایی دکتر بیات
 9. درمان چین و چروک زیر چشم در افراد جوان

 

نقل از:
– دکتر سیروس دارایی؛ کارشناس و مشاور زیبایی مرکز جراحی دکتر بیات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *