کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

از تکنیک های جوان سازی صورت برای افرادیکه دارای گودی زیر چشم هستند روش تزریق چربی به این ناحیه می باشد که نتیجه آن بسیار موثر و باعث جوانسازی صورت حداقل به میزان ۵ تا ۱۰ سال می شود. گودی زیر چشم عارضه ای است که در بعضی افراد به دلیل ارثی و در سایر افراد بدلیل کهولت و افزایش سن یا مسائل دیگر مانند شیوه زندگی و مدل تغذیه ایجاد شده و باعث پیرتر نشان دادن چهره فرد می شود. (درمان گودی زیر چشم با تزریق چربی)

روش تزریق چربی که در مرکز زیبایی دکتر بیات و تحت نظارت ایشان انجام می شود تکنیکی ست که منحصر به روش دکتر بیات متداول شده و حاصل سالها مطالعه و تجربه ایشان به منظور اثربخشی دائمی این روش جوانسازی می باشد. لذا برخلاف اغلب پزشکان دیگر تزریق چربی در مرکز دکتر بیات بشکل دائمی انجام می شود و تنها یکبار فرد متقاضی تحت این عمل جراحی قرار می گیرد و یکبار دوران نقاهت شامل تورم و کبودی را فرد تجربه میکند.

نتیجه مطلوب و موثر این روش (درمان گودی زیر چشم با تزریق چربی) در جوانسازی صورت و افزایش زیبایی از بابت دید هنری جراح این مرکز از حوزه زیباشناسی عضلات چهره و تشخیص درست میزان چربی و محل تزریق می باشد. عزیزان می توانند از گالری تصاویر قبل و بعد جراحی تزریق چربی در این مرکز دیدن نمایند.

شایان ذکر است که تجربه جراح در انجام این عمل زیبایی یکی دیگر از عوامل موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی ست؛ در این مرکز بالغ بر ۲۸۰۰ عمل موفق زیبایی در طول دوازده سال انجام شده است.

جراحی در این مرکز تضمینی است و در صورت نیاز به ترمیم مجدد، هیچ دستمزدی از مراجع دریافت نمی شود و تنها هزینه وسایل مصرفی اتاق عمل و در صورتیکه بجای اتاق عمل سرپایی این مرکز و در سایر بیمارستان باشد، هزینه بیمارستان را متقاضی پرداخت میکند.

در فیلم تزریق چربی در زیر می توانید به نکاتی که دکتر بیات حین جراحی بیان کرده است را مشاهده و گوش فرا دهید.


اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
WhatsApp
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x