تزریق چربی به صورت چگونه می تواند باعث جوانسازی صورت شود؟

جوانسازی صورت با تزریق چربی

یکی از روشهای جوانسازی و همینطور زیبایی صورت تزریق چربی به بخشهای مختلف صورت است. اینکار باعث می شود بخشهایی از صورت که دچار ضعف و نقصان شده و بدلیل بالارفتن تحلیل رفته اند به این شکل بازسازی شده و چهره طراوت اولیه خود را بدست آورد. این نواحی اغلب شامل گونه ها؛ زیرچشم ها؛ لبها شقیقه ها؛ چانه و فک و… می باشد. طول درمان و دوران نقاهت در این روش زیبایی نسبتا بالاست و حداقل ۲ هفته ای لازم است که نتیجه حاصل از این روش زیبایی محسوس و قابل رویت شود. (جوانسازی صورت با تزریق چربی)

پزشکان برای تزریق از چربی خود فرد استفاده می کنند و البته به روشهای مختلفی استخراج چربی انجام می شود. انتخاب نواحی ای از صورت برای تزریق چربی از اهمیت زیاد برخوردار است. گاه ممکن است نقاط درستی از سوی جراح انتخاب نشده و نتیجه تزریق چربی آنچنان مطلوب به چشم نرسد. (جوانسازی صورت با تزریق چربی)

تزریق چربی صورت

مزایای تزریق چربی در این مرکز نسبت به سایر مراکز: (جوانسازی صورت با تزریق چربی)

  • اگر شما کاندید مناسبی جهت این روش جوانسازی باشید، برخلاف سایر مراکز از تکنیک خاصی در جراحی استفاده می شود که شرط ماندگاری آن است؛ لذا یکبار تزریق چربی برای شما انجام می شود و نتیجه آن دائمی است؛ یکبار دوران نقاهت شامل تورم و کبودی را پشت سر می گذرانید و نیاز به ترمیم ندارید.
  • نتیجه مطلوب و شگفت انگیز این روش زیبایی در این مرکز از بابت دید هنری جراح و کادر جراحی ست. تشخیص درست میزان چربی مورد نیاز و همچنین شناسایی محل دقیق تزریق از جمله عواملی ست که در نتیجه جراحی نقش بسزایی دارد.
  • تجربه جراح و کادر جراحی در انجام این عمل زیبایی همچنین عشق وافر به خدمت به هموطنان عزیز و علاقه زیاد به جراحی یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت آمیز بودن نتیجه جراحی می باشد در این مرکز تاکنون بالغ بر ۳۵۰۰ عمل موفق زیبایی در طول بیش از ۱۲ سال انجام شده است. علاقه مندان می توانند از تصاویر جراحی تزریق چربی در این مرکز دیدن نمایند.

در شکل زیر نمونه ای از تصویر قبل و بعد بعضی از متقاضیان این روش زیبایی در این مرکز را می توانید مشاهده کنید (جوانسازی صورت با تزریق چربی)… نتایج حیرت انگیز است

تزریق چربی صورت

 

تزریق چربی زیر چشم |‌ مرکز تزریق چربی

تزریق چربی کل صورت | جوانسازی صورت با تزریق چربی

 

کلمات برتر:

تزریق چربی صورت – تزریق چربی به گونه ها – بهترین جراح تزریق چربی – متخصص تزریق چربی – پزشک متخصص تزریق چربی صورت – عوارض تزریق چربی صورت و لب – تزریق چربی گونه – تزریق چربی به لب – تزریق چربی کل صورت – تزریق چربی به چانه – تزریق چربی به شقیقه – تزریق چربی برای زاویه دار کردن فک

 

نقل از: سارا همای رضوی؛ کارشناس ارشد MBA گرایش رفتارسازمانی و منابع انسانی؛ مدیر توسعه کسب و کار و مدیر منابع انسانی کلینیک زیبایی دکتر بیات