جراحی لیفت صورت و گردن به جهت جوان سازی به میزان ده سال

کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

خانمی که در گذشته حدود ۲ سال پیش در مرکز دیگری تحت عمل جراحی لیفت قرار گرفته بودند؛ به جهت جراحی مجدد و دستیابی به جوان سازی صورت به مرکز زیبایی دکتر اکبر بیات مراجعه کردند. پس از معاینه و تشخیص کادر جراحی در این مرکز عمل جراحی لیفتینگ صورت برای ایشان در نظر گرفته شد البته با این شرط که جوان سازی صورت بشکل ماندگار و دائمی برای ایشان انجام شود.

در عمل جراحی که دو سال پیش برای ایشان انجام شده بود بدلیل عدم رعایت موارد مهمی از جمله اینکه تنها عملیات کشش روی ناحیه پوست صورت انجام شده بود و .. نتیجه جوان سازی بعد از ۶ ماه از بین رفته بود. در جراحی لیفت که زیر نظر دکتر اکبر بیات؛ از پیشگامان جراحی لیفت در ایران انجام شد لایه ها و بافتهای عمقی آزاد و عملیات کشیدن پوست اضافه در ناحیه گردن، صورت برای ایشان انجام شد. همچنین چربی های ناحیه لپ جابجا و به منطقه جدیدی در صورت انتقال داده شد تا از لحاظ زیبایی علاوه بر جوان سازی صورت نتیجه دلخواه حاصل شود. جراحی لیفت صورت جزو معدود جراحی هایی است که نتایج مثبت آن بلافاصله پس از اتمام جراحی قابل مشاهده می باشد و اغلب باعث حیرت افراد می گردد. جراح لیفت علاوه بر دانش و داشتن تخصص لازم در حوزه جراحی پلاستیک می بایست از ذوق هنری و دید زیباشناسی نسبتا بالایی نیز برخوردار باشد، همچنین به گفته دکتر بیات – با سابقه دارترین جراح لیفت تهران – مهارت و تجربه بالای جراح در نتیجه جراحی لیفت صورت و گردن بسیار تاثیرگذار می باشد.

فیلم جراحی لیفت صورت و گردن

عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این عمل (جراحی لیفت صورت و گردن) و همچنین مشاهده گالری تصاویر جراحی لیفت صورت این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

لیفت صورت و گردن – جراحی لیفت صورت – لیفتینگ صورت و گردن – لیفت صورت و تغییرات چشمگیر پس از جراحی – جوانسازی با لیفت صورت و گردن – بهترین جراح لیفت تهران – جراحی لیفت صورت و گردن – تصاویر جراحی لیفت – فیلم جراحی لیفت صورت – گالری تصاویر جراحی لیفت – بهترین جراح لیفت صورت در تهران

– مراقبت های بعد از عمل جراحی لیفت صورت

تصاویر قبل و بعد جراحی لیفتینگ صورت مرکز زیبایی دکتر بیات

– روشهای جوانسازی صورت و گردن

نقل از: سارا همای رضوی؛ کارشناس ارشد MBA گرایش رفتارسازمانی و منابع انسانی؛ مدیر توسعه کسب و کار و مدیر منابع انسانی مرکز زیبایی دکتر بیات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *