چه اقداماتی در جراحی زیبایی گوش انجام می شود..

آشنایی با اقدامات زیبایی که در جراحی زیبایی گوش انجام می شود؟

همانطور که می دانید مانند هر عضو دیگری در صورت؛ گوش هم می تواند به دلیل سایز نامناسب کلی یا جزئی و یا عدم تناسب با سایر قسمتهای گوش باعث نازیبایی در چهره فرد گردد. در بعضی افراد حالت قرار گیری گوش بروی سر بشکل مناسب نیست و اصطلاح گوش برجسته برای این حالت مصداق دارد بشکلی که گوشها همانند آینه بغل اتومبیل بیش از حد به بیرون تمایل پیدا کرده است. خوشبختانه در تمام حالات فوق می توان با مهارت دست جراح مجرب که آشنایی کامل با ساختار گوش را دارد نسبت به زیبایی گوش افزود.جراحی زیبایی گوش معمولا برای تغییر اندازه و ظاهر گوش انجام می گیرد.این جراحی معمولا برای اشخاصی که گوش های بزرگ و ظاهری نامتناسب دارند انجام می گیرد. (جراحی زیبایی گوش – اصلاح گوش برجسته با جراحی)

جراحی زیبایی گوش - دکتر اکبر بیات

بخشهای مختلف گوش

در مدتی که در مرکز زیبایی لیمون  مشغول فعالیت بودیم؛ متوجه این معضل شدیم که نازیبایی در گوشها چه میزان در کاهش اعتماد به نفس افراد موثر است. بسیاری از این افراد از کودکی مورد تمسخر همسن و سالان خود قرار می گرفتند و سالها رنج روحی زیادی را تحمل کرده اند. خبر خوش آنست که با روش جراحی بشکل خیلی ساده و با بی حسی موضعی امکان رفع تمام عوارض بالا به راحتی قابل انجام است. این عمل جراحی حدود ۴۵ دقیقه برای هر دو گوش انجام می شود. بطور کلی تمامی اقدامات اصلاحی زیر در گوشها در این مرکز انجام می شود:

اقدامات زیبایی در جراحی زیبایی گوش

  • اصلاح برجستگی (Otoplastyاصلاح گوش برجسته با جراحی)
  • فرم دهی استاندارد
  • بازسازی بخشی از گوش
  • حذف و خروج ضایعات گوش
  • کوچک کردن سایز کلی گوش
  • کوچک کردن سایز اجزای مختلف گوش؛ نرمه گوش
  • کوچک کردن سایز اجزای مختلف گوش؛  لاله گوش

مزایای جراحی زیبایی گوش در این مرکز

۱- جراحی زیبایی گوش در این مرکز تضمینی است و به هیچ وجه عوارض قبلی بر نمی گردد.

۲- محل بخیه عمدتا پشت لاله گوش و بشکلی انجام می شود که بعد از جراحی قابل مشاهده و تشخیص نباشد.

۳- تعداد زیادی متقاضی جراحی زیبایی گوش درهفته در این مرکز تحت این عمل زیبایی قرار می گیرند؛ این مرکز در حال حاضر یکی از مراکز معتبر جراحی گوش در تهران شناخته شده است.

۴- جراحی زیبایی گوش بدون درد، با بیحسی موضعی و بشکل سرپایی انجام می شود.

۵- در این مرکز بالغ بر ۲۸۰۰ عمل موفق زیبایی در طی بیش از ۱۲ سال انجام شده است.

فیلم جراحی اتوپلاستی و توضیحات دکتر بیات؛ از بهترین جراحان فوق تخصص حوزه سر و گردن و عضو آکادمی جراحان صورت اروپا | بهترین جراح زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش برای اشخاصی که به شکل مادر زاد گوش های بیش از حد بزرگ دارند ، یا افرادی که گوش های نامتقارن دارند یا سایز گوش هایشان با بدنشان متناسب نیست ،همچنین کسانی که گوش هایشان دچار آسیب دیدگی شده اند مناسب می باشد.

علاقه مندان می توانند از گالری قبل و بعد جراحی زیبایی گوش این مرکز دیدن نموده و جهت مشاوره با شماره های ۲۲۱۳۰۷۴۰ – ۹۱۲۰۶۰۶۳۳۵ مشاور زیبایی مرکز زیبایی لیمون تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط و کلمات برتر:

اصلاح گوش برجسته در آقایان – اقدامات زیبایی در جراحی زیبایی گوش –  اصلاح گوش برجسته با جراحی – جراحی زیبایی گوش –جراحی فرم دهی گوش – گوش برجسته در مردان  – گوش برجسته در زنان – اصلاح زیبایی گوش  – اتوپلاستی  – تصاویر جراحی گوش برجسته – فیلم جراحی گوش برجسته – گالری تصاویر جراحی گوش – بهترین جراح گوش در تهران – مرکز جراحی زیبایی گوش در تهران – اقدامات زیبایی در جراحی زیبایی گوش

گالری تصاویر جراحی زیبایی گوش مرکز زیبایی دکتر بیات

مراقبتهای بعد از جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی صورت مخصوص اغلب آقایان

– گالری تصاویر قبل و بعد از جراحی پیشانی برجسته 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *