آیا می دانید اولین جراحی زیبایی پلاستیک در کدام دوره بوده است؟

جراحی زیبایی در گذشته
زمان مطالعه مطلب: 2 دقیقه

جالب است بدانید اولین جراحی زیبایی پلاستیک در عهد ویکتوریا انجام می شد که آن دوره زنان با کشیدن دندان های آسیای خود سعی در کشیده جلوه دادن چهره خود داشتند.
امروزه نیز کشیده کردن صورت نیز در بین مردم خواهان زیادی دارد که با پیشرفت علم پزشکی شما دیگر احتیاجی به کشیدن دندان های خود ندارید،در ادامه به بررسی اینکه چگونه صورتی کشیده داشته باشیم میپردازیم.

تخلیه چربی لپ (بوکال)


پر و گرد بودن صورت یکی از علائم جوانی است،اما برخی از افراد ترجیح میدهند فقط گونه پری داشته باشند.در مرکز جراحی زیبایی لیمون بافت چربی بین فک و گونه یا همان به اصطلاح چربی ناحیه لپ توسط تیم لیمون با جراحی (نه ساکشن) از داخل دهان برداشته میشود و باعث به وجود آمدن گودی کمی در فاصله بین گونه و فک می شود،نتیجه جراحی تخلیه بوکال آنی نیست و بعد از گذشت سه الی چهار ماه کم کم در ناحیه بوکال خود را نشان می دهد.
جراحی تخلیه بوکال نیازی به بیهوشی و به صورت سرپایی انجام می شود اما در بیهوشی نیز قابل انجام است.
بیشتر مقاضیان این جراحی افراد خاصی هستند که فک زاویه دار دارند و یا به داشتن چهره هالیوودی علاقه مندند، اگر به دنبال راهکاری برای مانکنی کردن چهره خود هستید،پیشنهاد ما به شما تخلیه بوکال به همراه ایمپلنت فک است.

تخلیه بوکال

ایمپلنت فک

 

با ایمپلنت فک شما میتوانید زاویه ای شارپ را در قسمت فک خود همانند هنرپیشه های هالیوودی تجربه کنید،جنس ایمپلنت هایی که در مرکز جراحی لیمون مورد استفاده قرار میگیرد مدپور است. جنس پروتز های مدپور همانند استخوان انسان سخت است اما انعطاف پذیری بالایی دارد،دارای بات اسفنجی است که باعث میشود خون در این بافت ها جریان داشته باشد و آن را برای تعویض مکرر بی نیاز میسازد به همین دلایل است که بیشتر متقاضیان این نوع ایمپلنت از آن رضایت کامل داشته باشند.

در مرکز جراحی لیمون قبل از انجام زاویه سازی فک طراحی انجام میگیرد تا شما بتوانید طبق خواسته خود سایز ایمپلنت ها را تعیین کنید و سپس برای زاویه سازی اقدام نمایید

ایمپلنت فک مانند تخلیه بوکال از داخل دهان انجام میشود اما فقط با بیهوشی انجام پذیر است.پس اگر میخواهید دو جراحی ایمپلنت فک و تخلیه بوکال را انجام دهید میتوانید هر دو جراحی را همزمان در یک بیهوشی انجام دهید.

این باوری غلط در میان افراد است که با جراحی تخلیه بوکال و یا ایمپلنت فک صورت استخوانی میشود،در واقع با پروتز فک چهره شخص پهن تر می شود و بیشترین تاثیر خود را بر روی استخوان پایین گوش میگذارد و باعث می شود این استخوان برجسته تر جلوه دهد،همچنین در تخلیه بوکال نیز فقط چربی اضافه ناحیه لپ برداشته خواهد شد و تغییری در چربی قسمت های دیگر صورت مانند گونه اتفاق نخواهد افتاد.پس این باور را از ذهن خود بیرون کنید که این دو جراحی باعث استخوانی شدن چهره فرد شود.

DENTAL REMOVAL

نتیجه گیری


زیبایی یک معیار شخصی است و سلیقه هر شخص در زیبایی متفاوت است،اگر به دنبال راهی برای مانکنی و یا هالیوودی کردن چهره خود هستید بهترین روش برای این خواسته انجام همزمان ایمپلنت فک و تخلیه ناحیه بوکال است اما اگر به دنبال فرم دهی صورت یا تفکیک مرز میان فک و گونه هستید تخلیه بوکال جهت این امر برای شما مناسب میباشد.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x