زمان مطالعه مطلب: 2 دقیقه

* محتوای این وب سایت جهت اطلاع رسانی ارائه شده است و نباید جایگزین مشاوره پزشکی حرفه ای تلقی شود. از اطلاعات موجود در این وب سایت برای تشخیص یا درمان هر گونه بیماری پزشکی یا بهداشتی استفاده نکنید.

* محتوای مطالب ماهیت کلی دارد و به این دلیل نیست که به عنوان توصیه پزشکی مرتبط با شرایط فردی شما مورد استفاده قرار گیرد.

* عکس های قبل و بعد از جراحی تنها نمونه هایی از نتایج جراحی هستند ، و هیچ ادعایی مبنی بر اینکه نتایج کاملاً تضمین شده باشد و یا همانند نمونه عکسها بشود، نمیباشد. عکس قبل و بعد از جراحی تضمین نمی کند که نتایج شما همان باشد یا حتی شبیه باشد، نتایج هر زیباجو متفاوت خواهد بود.

* کلیه تصاویر قبل و بعد از جراحی با رضایت صاحبین عکس ها دراین وب سایت قرارداده شده است؛ هر جند که تغییر نظر ایشان همواره مورد احترام بوده و با درخواست ایشان این تصاویر از روی وب سایت حذف خواهند شد.

* توجه داشته باشید انجام هر یک از روش جراحی یا درمان جوان سازی صورت ، نتایج واقعی شما به طور قابل توجهی از نتایج دیگر بیمار متفاوت خواهد بود.

* ما هیچکدام از نتیجه جراحی ها یا اقدامات غیر جراحی را تضمین نمی کنیم. تمام نتایج جراحی و غیر جراحی منوط به ویژگی های بیمار و تغییر طبیعی نتایج روش بالینی است.

* توجه داشته باشید که ضروری است قبل و بعد از جراحی از کشیدن سیگار خودداری کنید و اگر حتی یک عدد سیگار استعمال کردید حتما موضوع را به جراح خود اطلاع دهید، چرا که میتواند خطرات جراحی شما را افزایش دهد.

* اگر صورت شما قبل از جراحی دچارعدم تقارن محسوس باشد علیرغم تلاش جراح همچنان میتواند بعد از عمل همچنان دچار عدم تقارن باشد و تضمینی برای رفع عدم قرینگی وجود ندارد.

* تلاش بر این است که با اقدامات پیشرفته جهت کاهش رد اسکار و جای زخم نتیجه مطلوبی از جراحی بدست آید. اما این موضوع وابسته به شرایط و مراقبتهای قبل و بعد زیباجو و نوع پوست و واکنشهای داخلی بدن زیباجو دارد. به یاد داشته باشید که تمام جراحی ها احتمالاً یک زخم دائمی ایجاد می کنند و احتمالاً این زخم تقریباً در طی 12 تا 15 ماه یا بیشتر محو خواهد شد ، اما برخی از زخم ها قابل پیش بینی نیستند و آثار زخم ها در برخی از انواع پوست مستعد ایجاد زخم کاملاً مشخص هستند.

* قبل از اقدام به عمل جراحی، بخاطر داشته باشید که خطرات و عوارض جانبی همیشه بخشی از هر جراحی است. همه جراحی ها، حتی اگر توسط بهترین جراحان صورت گیرد ممکن است دچار عوارض غیر قابل پیش بینی و و غیر معمول شوند، بنابراین مهم است که شما با آگاهی کامل از عوارض بالقوه جراحی، جراحی و روش جراحی مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.


پاسخگوی سوالات شما از طریق کانال های ارتباطی زیر هستیم: