لیفت لب | لیفت سانترال لب

لیفت سانترال لب – لیفت بخش مرکزی لب

نمایش دندانهای پیشین بالا، در زیبایی و جذابیت صورت خانمها بسیار اثر گذار است. بخشی از جذابیت صورت ستارگان سینما همچون نیکل کیدمن و لیلا حاتمی به دلیل برقراری همین قائده در نمایش دندانهای پیشین بالاست.

لیفت لب | جراحی زیبایی لب | بهترین جراح لب تهران | لیفت سانترال لب

لیفت لب | جراحی زیبایی لب | بهترین جراح لب تهران | لیفت سانترال لب

در حالی که برخی از افراد به دلیل ژنتیکی، طول لب بالا زیاد است و همین موضوع باعث می شود دندانهای پیشین بالا، بوسیله لب پوشیده شده و دیده نشوند، ولی این وضعیت می تواند با افزایش سن نیز ایجاد گردد. در افراد مسن، لب بالا طویل تر می شود و حجم خود لب کاهش می یابد. از طرفی فاصله بینی تا لب بالا افزایش می یابد. افتادگی لب بالا و پوشیده ماندن دندانهای بالایی در زیر لب، به عنوان یکی از علائم پیری، اثر نامطلوبی را در زیبایی هر فرد ایجاد می نماید.

لیفت لب | جراحی زیبایی لب | بهترین جراح لب تهران | لیفت سانترال لب

لب بالا در فرد جوان، علاوه بر اینکه حجم دارد و حکایت از قوی بودن عضلات آن می کند، به راحتی با استفاده از عضلات بالا برنده لب، با بالا کشیده می شود و همین موضوع منجر به کاهش فاصله بینی تا لب می شود. ولی با افزایش سن، این زیبایی رفته رفته کمتر می شود. همانطور که تمامی عضلات بدن بعد از گذشت دوران جوانی تحلیل می روند و حجمشان کم می شود. لب هم از این قائده مستثنی نمی باشد لذا حجم لب کم می شود و به دلیل ضعبف شدن عضلات بالا برنده، لب بالا اویزان می شود و روی دندانهای پیشین بالایی را می پوشاند.

برای افرادی که به دلیل ژنتیکی لب بالایشان بلند است و می خواهند دندانهای بالایی آنها دیده شود چه راهکاری وجود دارد؟

اغلب این افراد علاوه بر مشکل فوق، فاصله بینی تا لب زیادی دارند. بهترین انتخاب برای این افراد، لیفت لب  (لیفت سانترال لب بالایی) است. شمار زیادی از این مراجعه کنندگان، به دلیل وضعیت شغلی خود (هنرمندان سینما، مجریان تلویزیون و که مرتب در جلوی دوربینها و بینندگان زیاد قرار می گیرند)، نمی خواهند دیگران از جراحی و اقدامات زیبایی که آنها انجام می دهند، خبردار شوند. برای این متقاضیان، لیفت لب یا همان لیفت سانترال لب ( لیفت بخش مرکزی لب) توصیه می شود. در این روش، برشهای جراحی در زیر بینی و داخل سوراخهای بینی قرار می گیرندو این موضوع باعث بهبود سریع و مخفی شدن محل جراحی می شود.

آیا لیفت سانترال لب در جوانسازی لب موثر است؟

با لیفت لب (لیفت سانترال لب – لیفت بخش مرکزی لب)، علاوه بر اینکه دندانهای پیشین بالایی دیده می شوند، فاصله بینی تا لب بالا کاهش می یابد. این کار یکی از اصلی ترین علائم پیری لب را اصلاح می نماید. در صورتی که این تغییر را در کنار روشهای افزایش دهنده حجم لب (تزریق ژل لب یا استفاده از گرافت لب) به کار ببریم، جوانسازی لب کاملتر می شود.

آیا لیفت سانترال لب می تواند افتادگی گوشه های دهان را اصلاح کند؟

افتادگی گوشه های دهان در هر فرد نشان از غمگینی، افسردگی و افزایش سن دارد و اثرات غیر مثبتی در مخاطب ایجاد می نماید. از انجا که در لیفت سانترال لب، با برشی که در زیر بینی می دهیم فقط بخش میانی لب را بالا می کشیم، هیچگونه تغییری در بخشهی کناری لب و مخصوصا گوشه های دهان ایجاد نمی شود. برای اطلاع بیشتر درمورد تغییر گوشه های دهان به لیفت گوشه دهان (کورنرلیفت) و جوانسازی لبها در همین سایت مراجعه نمایید.

آیا ممکن است لیفت سانترال لب را فقط به منظور نمایان شدن دندانهای بالا انجام داد؟

با وجودی که در اغلب افرادی که لیفت سانترال لب (لیفت بخش مرکزی لب) می کنند، هدف اصلی کاهش فاصله لب و بینی است، می توان از لیفت بخش مرکزی لب، تنها به منظور نمایان شدن دندانهای پیشین بالا استفاده نمود. همچنین این کار را می توان برای برجسته کردن بخش مرکزی لب بالا مورد استفاده قرار داد. روش انجام کار در این حالتها اندکی متفاوت است که با اطلاع دقیق از هدف شما، محاسبات و اقدامات لازم برای رسیدن به منظور اصلی شما را انجام می دهیم.

مهمترین عارضه لیفت سانترال لب (لیفت بخش مرکزی لب) چیست و چگونه می توان از آن اجتناب نمود؟

مهمترین عارضه این کار ایجاد اسکار (اثر جراحی و بخیه) در زیر بینی است. بهترین کار برای درمان این عارضه، پیشگیری از ایجاد عارضه است. در اغلب افرادی که برای درمان این عارضه به من مراجعه کرده بودند، پزشک قبلی، اقدامات لازم برای پیشگیری از این عارضه را در نظر نگرفته بود. می دانیم که رد جراحی ممکن است بعد از جراحی توسط هر پزشکی در دنیا باقی بماند، ولی تجربه ثابت کرده است که جراحانی که تجربه بیشتر به همراه تکنیک بهتری دارند، در پیشگیری از این عارضه بسیار موفق تر از دیگران بوده اند.

آیا رد باقیمانده از جراحی لیفت لب (لیفت بخش مرکزی لب) را می توان برطرف نمود؟

خوشبختانه در بسیاری از موارد می توان رد باقیمانده از جراحی لیفت لب را با روشهای دارویی یا جراحی مجدد برطرف نمود. برطرف نمودن این عارضه در صورتی امکان پذیر است که اصول مهم و ضروری جراحی پلاستیک در عمل اول انجام شده باشد. لذا در صورتی که تمایل به چنین عملی دارید، توصیه می کنم که نزد پزشکی انجام دهید که نتیجه موفقیت آمیز طولانی مدت (بیش از ۶ ماه) و عدم باقی ماندن اسکار جراحی را در بین بیماران قبلی او دیده باشید.

 

عزیزان جهت مشاهده گالری تصاویر جراحی زیبایی لیفت سانترال لب این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

ارتباط با مشاوران کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

  • مشاوران زیبایی چهره (قبل از عمل زیبایی) :

جهت اخذ مشاوره رایگان در خصوص وضعیت فعلی لب خود و ارزیابی برای این عمل زیبایی می توانید با شماره های زیر  در تماس باشید :

۲۲۱۳۰۷۴۰ – ۲۲۳۴۲۹۷۸

۰۹۱۲۰۶۰۶۳۳۵  (امکان تماس تلفنی و همچنین ارتباط از طریق تلگرام و ارسال تصویر برای مشاور در ساعات کاری کلینیک – ۱۰ صبح تا ۸ شب– امکانپذیر است)

  • مشاور (بعد از عمل زیبایی) :

پس از انجام جراحی زیبایی، در صورتیکه سئوال یا پرسشی در خصوص مراقبتهای بعد از عمل دارید می توانید با شماره زیر در تماس باشید:

۰۹۱۹۰۷۰۹۲۶۷

جهت مشاهده سایر خدمات جراحی زیبایی صورت، همچنین سایر خدمات زیبایی صورت کلینیک دکتر اکبر بیات به لینک مربوطه مراجعه کنید.