جراحی زیبایی لب | برجسته کردن لب | بهترین جراح زیبایی لب

جراحی زیبایی لب – فرم دهی و  برجسته کردن لبها (Lip Augmentation)

لبها یکی از مهمترین اجزاء صورت هستند که زیبایی آنها بعد از زیبایی چشم مورد توجه قرار می گیرند. نقش زیبایی لب در جذابیت ظاهری افراد ( بویژه خانمها) غیر قابل وصف است.
تنوع در شکل، اندازه و حجم لبها بسیار بیشتر از تنوع در سایر قسمتهای دیگر صورت است. با وجودی که چشمها در زیبایی صورت نقش مهمی دارد ولی لبها در جذابیت صورت (بویژه در خانمها) از سوی جنس مخالف، نقش موثرتری دارد.
خوشبختانه برای زیبایی، جذابیت و برجسته کردن لبها (Lip augmentation)، انتخابهای زیادی (از قبیل تزریق ژل، تزریق چربی و انواع روشهای جراحی لب) وجود دارد که فرد متقاضی می تواند از انها استفاده کند. بسیاری از افراد با اقدام بسیار کم و مطمئن (مانند تزریق ژل به مقدار مناسب) نتیجه دلخواه خود را بدست می آورند و نیاز به اقدام دیگری ندارند.
در افرادی که با تزریق ژل لب به خواسته خود نمی رسند، میتوان از جراحی لب ( لیفت لب – جراحی زیبایی لب ) بهره برد. با جراجی لب میتوان بزرگ کردن لب، حجیم کردن لب، تغییر شکل لب (تغییر مدل) و جوانسازی لب را به صورت از پیش تعیین شده و بر اساس سلیقه هر فرد انجام داد. به طور کلی با جراحی لب (لیفت لب – جراحی زیبایی لب)، محدودیتهایی که برای تزریق ژل لب وجود دارد، برداشته می شود.

جراحی لب | لیفت لب | جراحی زیبایی لب دکتر اکبر بیات
مثلا در افرادی که لبهای بسیار باریکی دارند نمی توان با تزریق حجم زیادی از ژل، لبهای قلوه ای درست کرد ولی این کار با جراحی لب (جراحی زیبایی لب) به راحتی قابل انجام است. از سوی دیگر برخی از قابلیتها و نتایج جراحی لب را نمی توان با تزریق ژل بدست آورد، به عنوان مثال لیفت گوشه لب ها، با تزریق ژل امکان پذیر نیست در حالی که با جراحی لب (لیفت لب – جراحی زیبایی لب) قابل انجام است و نتایج خوبی به دنبال دارد. (روشهای جراحی در زیباسازی لب)

در مقایسه جراحی لب با دیگر جراحی های زیبایی صورت، عوارض ناشی از جراحی لب بسیار کمتر از جراحی بینی و جراحی پلک است. به عنوان مثال در جراحی بینی امکان گرفتگی دائمی بینی وجود دارد و همچنین در جراحی پلک، بسته نشدن چشمها در زمان خواب می تواند از عوارض مهم باشد، ولی در جراحی لب، بسته نشدن دهان، اختلال در بلع و صحبت کردن مطمئنا ایجاد نخواهد شد.
وقتی هزینه جراحی لب، زمان بهبودی و دیگر شرایط جراحی های مختلف زیبایی را با یکدیگر مقایسه می کنیم، درمی یابیم که جراحی زیبایی لب هزینه کم، بدون نیاز به بیهوشی، مدت بهبودی کوتاه و… را دارد که آن را در بین دیگر جراحی های زیبایی منحصر به فرد می کند. ایمنی این جراحی آنقدر بالاست که من جراحی زیبایی لب را برای تعداد قابل توجهی از بستگان نزدیک خودم انجام داده ام و نتایج رضایتبخش چندین ساله آن را مشاهده نموده ام.

عزیزان جهت مشاهده گالری تصاویر جراحی زیبایی لب این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

  • فیلم جراحی زیبایی لب

(این جراحی در کلینیک بشکل سرپایی و بدون بیهوشی و درد انجام می شود و بعد از جراحی بیمار می تواند به زندگی روزمره خود بپردازد.)

 

 

  • فیلم رضایت بیمار پس از چند سال از جراحی زیبایی لب

ارتباط با مشاوران کلینیک زیبایی دکتر اکبر بیات

  • مشاوران زیبایی چهره (قبل از عمل زیبایی) :

جهت اخذ مشاوره رایگان در خصوص وضعیت فعلی لب خود و ارزیابی برای این عمل زیبایی می توانید با شماره های زیر  در تماس باشید :

۲۲۱۳۰۷۴۰ – ۲۲۳۴۲۹۷۸

۰۹۱۲۰۶۰۶۳۳۵  (امکان تماس تلفنی و همچنین ارتباط از طریق تلگرام و ارسال تصویر برای مشاور در ساعات کاری کلینیک – ۱۰ صبح تا ۸ شب– امکانپذیر است)

  • مشاور (بعد از عمل زیبایی) :

پس از انجام جراحی زیبایی، در صورتیکه سئوال یا پرسشی در خصوص مراقبتهای بعد از عمل دارید می توانید با شماره زیر در تماس باشید:

۰۹۱۹۰۷۰۹۲۶۷

جهت مشاهده سایر خدمات جراحی زیبایی صورت، همچنین سایر خدمات زیبایی صورت کلینیک دکتر اکبر بیات به لینک مربوطه مراجعه کنید.

نقل از: دکتر اکبر بیات؛ فوق تخصص (فلوشیب) جراحی سر و گردن و متخصص گوش حلق و بینی؛ از با سابقه دارترین جراحان لب ؛ عضو آکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا