جراحی زیبایی لب | برجسته کردن لب | بهترین جراح زیبایی لب

جراحی زیبایی لب – فرم دهی و  برجسته کردن لبها (Lip Augmentation)

لبها یکی از مهمترین اجزاء صورت هستند که زیبایی آنها بعد از زیبایی چشم مورد توجه قرار می گیرند. نقش زیبایی لب در جذابیت ظاهری افراد ( بویژه خانمها) غیر قابل وصف است.
تنوع در شکل، اندازه و حجم لبها بسیار بیشتر از تنوع در سایر قسمتهای دیگر صورت است. با وجودی که چشمها در زیبایی صورت نقش مهمی دارد ولی لبها در جذابیت صورت (بویژه در خانمها) از سوی جنس مخالف، نقش موثرتری دارد.
خوشبختانه برای زیبایی، جذابیت و برجسته کردن لبها (Lip augmentation)، انتخابهای زیادی (از قبیل تزریق ژل، تزریق چربی و انواع روشهای جراحی لب) وجود دارد که فرد متقاضی می تواند از آنها استفاده کند. بسیاری از افراد با اقدام بسیار کم و مطمئن (مانند تزریق ژل به مقدار مناسب) نتیجه دلخواه خود را بدست می آورند و نیاز به اقدام دیگری ندارند.
در افرادی که با تزریق ژل لب به خواسته خود نمی رسند، میتوان از جراحی لب ( لیفت لب – جراحی زیبایی لب ) بهره برد.اشخاصی که انگیزه قوی برای تغییر اندازه یا شکل لب هایشان دارند ممکن است کاندیدای خوبی برای جراحی لب باشند. با جراحی لب میتوان بزرگ کردن لب، حجیم کردن لب، تغییر شکل لب (تغییر مدل) و جوانسازی لب را به صورت از پیش تعیین شده و بر اساس سلیقه هر فرد انجام داد. به طور کلی با جراحی لب (لیفت لب – جراحی زیبایی لب)، محدودیتهایی که برای تزریق ژل لب وجود دارد، برداشته می شود.

جراحی لب | لیفت لب | جراحی زیبایی لب دکتر اکبر بیات
مثلا در افرادی که لبهای بسیار باریکی دارند نمی توان با تزریق حجم زیادی از ژل، لبهای قلوه ای درست کرد ولی این کار با جراحی لب (جراحی زیبایی لب) به راحتی قابل انجام است. از سوی دیگر برخی از قابلیتها و نتایج جراحی لب را نمی توان با تزریق ژل بدست آورد، به عنوان مثال لیفت گوشه لب ها، با تزریق ژل امکان پذیر نیست در حالی که با جراحی لب (لیفت لب – جراحی زیبایی لب) قابل انجام است و نتایج خوبی به دنبال دارد. (روشهای جراحی در زیباسازی لب)

در مقایسه جراحی لب با دیگر جراحی های زیبایی صورت، عوارض ناشی از جراحی لب بسیار کمتر از جراحی بینی و جراحی پلک است. به عنوان مثال در جراحی بینی امکان گرفتگی دائمی بینی وجود دارد و همچنین در جراحی پلک، بسته نشدن چشمها در زمان خواب می تواند از عوارض مهم باشد، ولی در جراحی لب، بسته نشدن دهان، اختلال در بلع و صحبت کردن مطمئنا ایجاد نخواهد شد.
وقتی هزینه جراحی لب، زمان بهبودی و دیگر شرایط جراحی های مختلف زیبایی را با یکدیگر مقایسه می کنیم، درمی یابیم که جراحی زیبایی لب هزینه کم، بدون نیاز به بیهوشی، مدت بهبودی کوتاه و… را دارد که آن را در بین دیگر جراحی های زیبایی منحصر به فرد می کند. ایمنی این جراحی آنقدر بالاست که من جراحی زیبایی لب را برای تعداد قابل توجهی از بستگان نزدیک خودم انجام داده ام و نتایج رضایتبخش چندین ساله آن را مشاهده نموده ام. خیلی از افراد جوانسازی لب برایشان مهم است . اما این جوانسازی از چه روشی باید انجام شود نیازمند مشاوره از طریق مشاورین مرکز جراحی زیبایی لیمون می باشد.بعد از جراحی به مدت 1 ماه نباید ورزش کنند و فعالیت داشته باشند.

یکی از روشهای جراحی لب سانترال لب می باشد و در سایت لیمون هشت کاربرد های لیفت سانترال لب را  در قالب مقاله نوشته ایم و شما عزیزان می توانید مطالعه کنید

عزیزان جهت مشاهده گالری تصاویر جراحی زیبایی لب این مرکز به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

  • فیلم جراحی زیبایی لب

(این جراحی در مطب بشکل سرپایی و بدون بیهوشی و درد انجام می شود . بعد از جراحی بیمار می تواند به زندگی روزمره خود بپردازد.)

 

 

  • فیلم رضایت بیمار پس از چند سال از جراحی زیبایی لب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *