جوانسازی صورت | جوان سازی صورت

جوانسازی صورت

چهره هر فرد در دوران جوانی به زیباترین و جذابترین حالت خود می رسد و بدیهی است که با افزایش سن، همه ما تمایل داریم همچنان این جذابیت و زیبایی را حفظ نماییم.

با وجود تمایل ما به باقی ماندن در دوران اوج جوانی و داشتن چهره جوان، تغییرات ناشی از افزایش سن، غیر قابل اجتناب است و این تغییرات در تمامی قسمتهای صورت، از سطحی ترین لایه (پوست) تا عمقی ترین لایه ( استخوان صورت) آرام آرام ایجاد می شود.

تنها راه داشتن چهره جوانتر، روی آوردن به روشهای مختلف جوانسازی صورت است. منظور از جوانسازی صورت، انجام اقداماتی است که باعث می شود تغییراتی که نشان از افزایش سن در صورت شما دارد را برطرف نماییم، یعنی با تکنیکهای جوانسازی صورت چهره شما را به وضعیت سالهای قبل شخص شما تبدیل کنیم.

جوانسازی صورت را می توان به جوانسازی پوست، جوانسازی بافت نرم صورت و جوانسازی اسکلت صورت تقسیم بندی نمود. با مطالعه و جستجو در فضاهای مجازی، شما می توانید بیش از 100 روش مختلف جوانسازی صورت را پیدا کنید. هر کدام از روشهای جوانسازی صورت بر یک یا دو لایه از صورت اثرگذارند. در تمام دنیا تا کنون هیچ روشی که بتواند جوانسازی صورت را در تمامی لایه های صورت به طور کامل انجام دهد، معرفی نشده است، لذا اغلب برای جوانسازی صورت از چند روش مکمل استفاده می گردد. 

دو تفاوت عمده ای که روشهای جوانسازی صورت با یکدیگر دارند در شاخص های زیر است.

1. اثر بخشی: برخی از روشها کاملا موثر بوده و تائیدیه های مختلفی از مراکز علمی دنیا دارند در حالی که برخی از روشها، تنها به دلیل تبلیغات بیش از حد، شناخته شده اند و اثر واقعی آنها، بسیار کمتر از دیگر روشهاست.

2. ماندگاری: تعداد معدودی از روشهای جوانسازی، ماندگاری بسیار طولانی (دائمی) دارند در حالی که بخش اعظم روشهای موجود کوتاه اثر است (چند روز تا چند ماه)

برای انتخاب بهترین روش جوانسازی صورت، در این سایت، اطلاعاتی در مورد مهمترین روشهای موثر جوانسازی صورت در دنیا، داده می شود تا شما بر اساس تمایلات و انتظارات خود، بتوانید مناسب ترین روش را گزینش نمایید. جوان سازی صورت به کمک انواع جراحی های مخصوص صورت همچون؛ لیفتینگ صورت و گردن جراحی اصلاح افتادگی پلک – لیفت سانترال لب – تزریق چربی در بخشهای خالی صورت همچون زیر چشم ها، در بخش شقیقه ها، در قسمت گونه ها، در بخش زاویه فک که بصورت دائمی انجام می شود، زاویه دار کردن فک به جهت جوان سازی و روشهای غیر دائمی همچون تزریق ژل در نواحی خط اخم، چروک پیشانی، خط خنده و تزریق بوتاکس در قسمتهای چین و چروک پیشانی و ابرو … در این مرکز توسط جراح پلاستیک صورت انجام می شود.